polecane restauracje w Zakopanem

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

polecane restauracje w Zakopanem

Post autor: pauula »

No właśnie jakie restauracje w Zakopanem polecacie ? Gdzie można dobrze a przy okazji niedrogo zjeść ?
Awatar użytkownika
xixia
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:34

Re: polecane restauracje w Zakopanem

Post autor: xixia »

na pewno wybierz się na Gubałówkę tam znajdziesz przyjemną restauracje Tarasy Gubałówka. Ja zaglądam tam za każdym razem jak akurat jestem w mieście. Smacznie, w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: polecane restauracje w Zakopanem

Post autor: kornelka »

też byłam w tej restauracji i potwierdzam - jedzenie mają bardzo smaczne i przede wszystkim świeże :) No i te widoki rozciągające się z tarasoów... idealny widok na cała panoramę Tatr :)
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

Re: polecane restauracje w Zakopanem

Post autor: pauula »

dziękuje ślicznie za namiary :) namiar już zapisany, na pewno się wybierzemy :) widzę, że poza daniami regionalnymi mają też pizze i menu dla dzieci więc nikt nie wyjdzie głodny :)
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: polecane restauracje w Zakopanem

Post autor: kornelka »

i powiem Ci, że tą pizze mają rzeczywiście świetną, na pewno najlepszą w całym Zakopanem :) Kiedy się wybieracie ?
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

Re: polecane restauracje w Zakopanem

Post autor: pauula »

Już jesteśmy po :) szkoda, że tak krótko bo ja z tych co by się najchętniej do Zakopanego przeprowadzili haha :) Obiad w Tarasach zaliczony - wrażenia meeeega pozytywne :) raz jeszcze ślicznie dziękuje za namiar, przydał się :)
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: polecane restauracje w Zakopanem

Post autor: kornelka »

pauula no zawsze jest za krótko, znam to z autopsji :) Fajnie, ze smakowało i ogólnie jesteś zadowolona :)
ODPOWIEDZ