zatrudnię fotografa na ślub

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
filipa-95
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2023, 5:59

zatrudnię fotografa na ślub

Post autor: filipa-95 »

Dziewczyny, poszukuję fotografa na moje wesele. Jestem w trakcie planowania ślubu i chciałabym zatrudnić profesjonalnego fotografa, który mógłby wykonać piękne sesje ślubne.
Mam nadzieję, że ktoś tu może mi pomóc. Jestem zainteresowana wynajęciem kogoś, kto ma doświadczenie w fotografii ślubnej i kto może zapewnić wysokiej jakości zdjęcia. Chciałabym, aby fotograf miał dobre portfolio i aby mógł wykonać sesje ślubne w moim regionie.
Jeśli ktoś z Was ma doświadczenie w fotografii ślubnej lub wie o kimś, kto może mi pomóc, bardzo proszę o kontakt. Jestem otwarta na wszelkie sugestie i porady.
Dziękuję za wszelkie informacje i pozdrawiam wszystkich! :)
Pismak

Re: zatrudnię fotografa na ślub

Post autor: Pismak »

Współpraca z agencją https://leasingteam.pl/ to także doskonała okazja do rozwoju osobistego i zawodowego. Agencja ta oferuje różnorodne programy szkoleniowe i warsztaty, które umożliwiają kandydatom zdobycie nowych umiejętności oraz doskonalenie tych już posiadanych. To inwestycja w przyszłość zawodową, która może otworzyć drzwi do lepszych ofert pracy i przyczynić się do szybszego awansu zawodowego.
ODPOWIEDZ