Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
xixia
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:34

Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: xixia »

Korzystacie z zabiegów medycyny estetycznej ? Co zdecydowałyście się poprawić do tej pory ? Chętnie przyjmę też namiary na dobre gabinety. Dzięki!
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: kornelka »

Hmm może Magiczna Klinika ? Chodzę od nich lat bardzo dawna, nigdy się nie zawiodłam. Wysoki poziom usług, mega skuteczne zabiegi a do tego ceny - baaardzo konkurencyjne.
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: annauja »

Potwierdzam, ja sobie w MK modelowałam usta a w lutym idę jeszcze na botoks :) Oni działają mobilnie, świadczą swoje usługi w wielu miastach Polsce.
Awatar użytkownika
xixia
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:34

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: xixia »

Dzięki bardzo za informację, chętnie dowiem się czegoś więcej o tej Magicznej Klinice. Do jakich lekarzy warto się zapisywać ?
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: annauja »

Oni mają stały zespół lekarzy, którzy podróżują po Polsce i przyjmują pacjentów dzięki czemu poziom jest cały czas taki sam, bez względu na miasto :) pracują na dobrych jakościowo preparatach.
Awatar użytkownika
Renata28
Posty: 79
Rejestracja: 20 wrz 2019, 11:01

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: Renata28 »

Ja również byłam kilka już razy w Magicznej Klinice i naprawdę było warto. Świetni specjaliści z dziedziny medycyny estetycznej polecam
Awatar użytkownika
izunka271
Posty: 6
Rejestracja: 27 sty 2020, 14:56

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: izunka271 »

Polecam byłam w zeszłym roku na zabiegu usuwanie blizn, jestem bardzo zadowolona z efektu jak i z ceny. W tym roku planuję zrobić sobie makijaż permanentny i na pewno będzie to Magiczna Klinika.
Awatar użytkownika
Renata28
Posty: 79
Rejestracja: 20 wrz 2019, 11:01

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: Renata28 »

izunka271 pisze: ↑24 lut 2020, 21:45 Polecam byłam w zeszłym roku na zabiegu usuwanie blizn, jestem bardzo zadowolona z efektu jak i z ceny. W tym roku planuję zrobić sobie makijaż permanentny i na pewno będzie to Magiczna Klinika.
Miałam robiony makijaż permanentny w tym gabinecie i naprawde wyszedł super.

czarna soczewica
Awatar użytkownika
xixia
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:34

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: xixia »

Jestem umówiona w połowie marca na pierwszą wizytę :) ekstra sprawa już się doczekać nie mogę :) oczywiście fajnie by było jakbyśmy się tu dalej dzielili swoimi opiniami czy spostrzeżeniami na temat tego salonu urody :)
Awatar użytkownika
lila
Posty: 75
Rejestracja: 26 cze 2019, 11:32

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: lila »

Ja też uważam, że to Magiczna Klinika. ;) Niesamowicie się mną tam zajęli, mimo że niemal miałam napad paniki. Ech, ja to tak mam zawsze, lęk przed nieznanym mnie po prostu paraliżuje. A tutaj spotkałam się ze zrozumieniem, ale i poradzono mi, jak mogę sobie z tym radzić ;) miałam lifting twarzy robiony

naszaklasa.pl strona główna
Awatar użytkownika
supcio
Posty: 94
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:31

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: supcio »

Z tą mobilnością to prawda ;), ja poszłam na wypełnianie zmarszczek kwasem u pani doktor Haliny Derewianko w Krakowie, a moja znajoma, bardziej z północy, jak się okazało, też była w MK, ale na ustach i ją też przyjmowała ta sama lekarka ;) . i obie jesteśmy zadowolonymi pacjentkami.
Awatar użytkownika
sandra
Posty: 84
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:45

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: sandra »

Nie miałyście jakiś obaw? To znaczy czytałam, że lila, panikowałaś, ale jak z efektami po zabiegach? w sensie było coś negatywnego? Bo aż trudno mi jest uwierzyć, że nic, przecież to jest ingerencja w ciało... Nie myślcie, że was potępiam sama chciałam iść na botoks ale się boję.
Awatar użytkownika
lila
Posty: 75
Rejestracja: 26 cze 2019, 11:32

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: lila »

Możesz mi wierzyć, że ja się bałam strasznie, ale nie zamieniłabym efektu na nic innego. I teraz, patrząc na to wszystko odlegle, drugi raz też bym poszła. To jednak jest wyjątkowe przeżycie, a nie, że tylko marzyłam o zmianie...
Awatar użytkownika
supcio
Posty: 94
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:31

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: supcio »

A ja jakoś się tak nie bałam. Nie miałam takiego odczucia, po prostu wiedziałam, po co idę, jaki jest mój cel. I byłam zadowolona, jak wróciłam do domu ;) .
Awatar użytkownika
sandra
Posty: 84
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:45

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: sandra »

Nadal nie wiem, ale już jestem bardziej na tak, niż na nie ;) . Botoks dla mnie byłby wybawieniem, bo mam dużo zmarszczek, ale też niesymetryczną twarz. Dlatego o tym myślę, aż tak intensywnie.
Awatar użytkownika
mikimaki
Posty: 154
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:01

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: mikimaki »

Ja robię w Poznaniu i to jest najlepsze miejsce - https://www.madameart.pl/ Panie mają ogromne doświadczenie i makijaż jest niezwykle trwały co jest ważne
Awatar użytkownika
martyna7873
Posty: 125
Rejestracja: 13 gru 2019, 12:32

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: martyna7873 »

Nie będę tutaj oryginalna heh, bo też polecę Magiczną Klinikę :D Dla mnie zabiegi u nich mają najlepsze efekty. Robiłam u nich modelowanie nosa i zaskoczyła mnie niska cena, teraz widzę, że jest jeszcze promocja - wow, już piszę do przyjaciółki, bo była zainteresowana!
asia4222

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: asia4222 »

Ale mnie kusicie heh :D Chętnie pozbyłabym się kilku zmarszczek, ale zawsze wydawało mi się, że nie jest to takie proste. Na szczęście uświadomiliście mnie, że może być to całkiem ciekawa opcja, aby skorzystać z Magicznej Kliniki.
solidar45

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: solidar45 »

Powiem wam, że doskonale sobie poradzicie na przykład z bliznami w Elite. Tam przeprowadza się laserowe usuwanie blizn i można powiedzieć, że to bardzo skuteczna sprawa. Możemy przede wszystkim połączyć to z jakąś fajną, dodatkową pielęgnacją, jak na przykład głębokie nawilżanie skóry mezoterapią.
ścinka3212

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: ścinka3212 »

Mam pozytywne doświadczenia z MK w Krakowie. Doktor Derewianko bardzo mnie wsparła, ponieważ to miła i rzeczowa kobieta. Jej doświadczenie i podejście pozwoliło mi na to, aby uspokoić się przed zabiegiem. Wszystko wyszło super, jak oczekiwałam.
syśka

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: syśka »

asia4222 pisze: ↑24 wrz 2020, 7:49 Ale mnie kusicie heh :D Chętnie pozbyłabym się kilku zmarszczek, ale zawsze wydawało mi się, że nie jest to takie proste. Na szczęście uświadomiliście mnie, że może być to całkiem ciekawa opcja, aby skorzystać z Magicznej Kliniki.
Można umówić się na wizytę przez FB, po konsultacji, gdzie lekarz doradza i tłumaczy co i jak możesz zdecydować się od razu na wybrany zabieg. Super opcja, sprawie, profesjonalnie, wszystko jak należy. Moim zdaniem taka mobilna Klinika to znak naszych czasów, bardzo nowoczesne, ciekawe rozwiązanie, poza tym dzięki temu wlaśnie można cieszyć się z tak przystępnych cen... :)
babka ą

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: babka ą »

Jakoś nigdy bym nie wpadła na to, że są kliniki, które działają mobilnie. Ciekawe, chociaż pewnie budzi to obawy ;) Z drugiej strony, jeżeli naprawdę mają dobrych lekarzy medycyny estetycznej to chyba nie ma się czego obawiać prawda? Ja korzystam z medycyny estetycznej, warto.

bojler w małej łazience
mleczeń

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: mleczeń »

Klinik medycyny estetycznej w dzisiejszych czasach jest dużo, choć nie każda będzie dysponowała dobrym sprzętem, czy wysoko wykwalifikowanym zespołem specjalistów. Najważniejsze jest to, żeby dobrego lekarza wybrać, który będzie nam wykonywał zabieg. To według mnie jest kluczowe. Jeżeli chodzi o magiczną klinikę to dobra opcja jest, bo lekarze są w wybranych miastach i nie trzeba daleko dojeżdżać.
oleśkaOlka

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: oleśkaOlka »

mleczeń pisze: ↑05 mar 2021, 15:04 Klinik medycyny estetycznej w dzisiejszych czasach jest dużo, choć nie każda będzie dysponowała dobrym sprzętem, czy wysoko wykwalifikowanym zespołem specjalistów. Najważniejsze jest to, żeby dobrego lekarza wybrać, który będzie nam wykonywał zabieg. To według mnie jest kluczowe. Jeżeli chodzi o magiczną klinikę to dobra opcja jest, bo lekarze są w wybranych miastach i nie trzeba daleko dojeżdżać.
Nie wiem... ja jestem podejrzliwa w stosunku do takich miejsc zawsze, pewnie jestem staromodna. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
iśkamarkowska

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: iśkamarkowska »

oleśkaOlka pisze: ↑21 mar 2021, 17:25
mleczeń pisze: ↑05 mar 2021, 15:04 Klinik medycyny estetycznej w dzisiejszych czasach jest dużo, choć nie każda będzie dysponowała dobrym sprzętem, czy wysoko wykwalifikowanym zespołem specjalistów. Najważniejsze jest to, żeby dobrego lekarza wybrać, który będzie nam wykonywał zabieg. To według mnie jest kluczowe. Jeżeli chodzi o magiczną klinikę to dobra opcja jest, bo lekarze są w wybranych miastach i nie trzeba daleko dojeżdżać.
Nie wiem... ja jestem podejrzliwa w stosunku do takich miejsc zawsze, pewnie jestem staromodna. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No co Ty, teraz wiele klinik medycyny estetycznej tak działa. Dobra opcja, bo nie trzeba daleko dojeżdżać, a można skorzystać z usług dobrego lekarza medycyny estetycznej. Moim zdaniem warto korzystać z takich usług, nie ma w tym nic złego, jak się ma umiar. Wszystko jest dla ludzi przecież.
sobocińska4

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: sobocińska4 »

Rzeczywiście magiczna klinika może pochwalić się bardzo dobrymi cenami, to na pewno duży plus i dzięki temu mają sporo klientów. Zajrzałam na ich fanpage na facebooku i widzę, że mają powodzenie, opinie raczej pozytywne, choć wiadomo, że zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony klient.
joluś94333

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: joluś94333 »

W Krakowie jest Magiczna Klinika i jak najbardziej właśnie to miejsce bym Wam polecała. Głównie z tego względu, że słuchają potrzeb klienta i dbają o to, aby efekt był jak najbardziej widoczny, ale w taki subtelny sposób. Ja mam akurat dobre i fajne wspomnienia z tego miejsca.
maryś04333

Re: Najlepszy salon medycyny estetycznej w Małopolsce

Post autor: maryś04333 »

Wiecie, że nie słyszałam jeszcze w ogóle o Magicznej Klinice - szok :shock: bo widzę, że wszyscy polecają. Dobrze, że dowiedziałam się teraz, skoro macie takie świetne opinie, bo chciałabym gdzieś powiększyć usta. Zależy mi na dobrym miejscu, aby było bezpiecznie.
ODPOWIEDZ