medyczna marihuana

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
klaudia_82
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2023, 1:34

medyczna marihuana

Post autor: klaudia_82 »

Hej forumowiczki, czy wiedziałyście o tym, jak skuteczne jest leczenie medyczną marihuaną różnych chorób? Ja ostatnio trafiłam na ciekawy artykuł na ten temat i muszę przyznać, że byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Wydaje mi się, że nawet ja mogłabym z takiego rozwiązania z powodzeniem skorzystać. Jeśli wy miałyście okazję, to może podzielicie się doświadczeniami?
Terresa

Re: medyczna marihuana

Post autor: Terresa »

Od pół roku stosuję mm na bóle, które spowodowane są endometriozą. I w końcu wróciłam do normalnego życia. Medyczna marihuana, bardzo dobrze radzi sobie z tym bólem, a ja nie mam po niej żadnych skutków ubocznych (po tabletkach przeciwbólowych - miałam kłopoty jelitowe a i tak nie łagodziły bólu zbyt dobrze). Receptę na mm otrzymałam w Centrum Medycyny Konopnej. Umówiłam się tam na wizyte, podczas której lekarz zapoznał się dokłanie z moją sytuacją i podjął decyzję o leczeniu mm, za co jestem ogromnie wdzięczna.
ODPOWIEDZ