Naturalne środki w ogrodzie

Wszystko o urządzaniu i projektowaniu domów i mieszkań. To temat, w którym opowiadamy o sklepach, architektach i ciekawych rozwiązaniach wnętrzarskich.
Awatar użytkownika
mallina
Posty: 94
Rejestracja: 30 wrz 2019, 20:29

Naturalne środki w ogrodzie

Post autor: mallina »

Polecicie jakieś naturalne nie szkodliwe jak roundup środki chwastobójcze? Nie interesuje mnie żadna silna i szkodliwa chemia. Co myślicie o produktach target?
Awatar użytkownika
TargetOE
Posty: 3
Rejestracja: 09 kwie 2020, 0:02

Re: Naturalne środki w ogrodzie

Post autor: TargetOE »

Dzień dobry,
polecam zainteresować się preparatem Effect 24H. Jego skład jest oparty na naturalnym olejku eterycznym pozyskiwanym z pelargonii. W jego skład wchodzi kwas pelargonowy, zwany także kwasem nonanowym. Jest to organiczny związek chemiczny z grupy nasyconych kwasów tłuszczowych. Ma postać bezbarwnej lub żółtawej oleistej cieczy o charakterystycznym zapachu. Produkt jest przeznaczony do walki z uciążliwymi chwastami.
Gdyby pojawiły się jakieś pytania, jestem do dyspozycji.
Konsultant marki Target.
Awatar użytkownika
halla
Posty: 41
Rejestracja: 15 paź 2019, 22:03

Re: Naturalne środki w ogrodzie

Post autor: halla »

Po jakim czasie od użycia na trawniku można znów z trawnika korzystać, wypuścić na niego psa?
Awatar użytkownika
TargetOE
Posty: 3
Rejestracja: 09 kwie 2020, 0:02

Re: Naturalne środki w ogrodzie

Post autor: TargetOE »

Dzień dobry,
środek Effect 24H jest przeznaczony do zwalczania chwastów oraz odrostów korzeniowych na powierzchniach twardych, szczególnie w takich miejscach jak kostka brukowa, chodnik, czy kamienne podłoże przy roślinach – nie trawnikach, z tego względu, że niszczy zielone części rośliny.
Ponadto zachęcam do zapoznania się z treścią ulotki załączonej do opakowania. Znajdują się tam wszystkie niezbędne informacje dotyczące bezpiecznego stosowania środka Effect 24H.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
Konsultant marki Target.
Awatar użytkownika
mallina
Posty: 94
Rejestracja: 30 wrz 2019, 20:29

Re: Naturalne środki w ogrodzie

Post autor: mallina »

a z mchem na kostce sobie poradzi?

łopaty saperki
Awatar użytkownika
TargetOE
Posty: 3
Rejestracja: 09 kwie 2020, 0:02

Re: Naturalne środki w ogrodzie

Post autor: TargetOE »

Dzień dobry,
tak, środek Effect 24H jest przeznaczony do zwalczania chwastów oraz odrostów korzeniowych na powierzchniach twardych, szczególnie w takich miejscach jak kostka brukowa, chodnik, czy kamienne podłoże przy roślinach.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
Konsultant marki Target.
Awatar użytkownika
kluskaleniwa
Posty: 16
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:10

Re: Naturalne środki w ogrodzie

Post autor: kluskaleniwa »

Na mech na kostce super u mnie się sprawdziło urządzenie ryobi one+, mają taką szczotkę, którą ma drucianą część i ożna nią spokojnei wyrwać mech, chwasty z kostki i płyt chodnikowych, dziala świetnie.
ODPOWIEDZ