decorastudio.com.pl opinie

Wszystko o urządzaniu i projektowaniu domów i mieszkań. To temat, w którym opowiadamy o sklepach, architektach i ciekawych rozwiązaniach wnętrzarskich.
Awatar użytkownika
Babeta-76
Posty: 35
Rejestracja: 26 lip 2019, 12:21

decorastudio.com.pl opinie

Post autor: Babeta-76 »

Czy korzystaliście z usług decorastudio.com.pl z Warszawy? Zajmują się aranżacją wnętrz, oferują wszelkiego rodzaju zdobienia okien. Niebawem muszę podjąć decyzję, czy wybieram zasłony, rolety czy żaluzje, dlatego szukam sprawdzonej firmy. Oni wydają się w porządku, bo oferują doradztwo na miejscu. Czy znacie tę firmę? Napiszcie proszę swoje opinie. 
Awatar użytkownika
Brunhilda-98
Posty: 54
Rejestracja: 11 sie 2019, 0:32

Re: decorastudio.com.pl opinie

Post autor: Brunhilda-98 »

Korzystałam i według mnie to najlepsza firma od aranżacji wnętrz w Warszawie. Mają profesjonalne podejście do klienta, szeroki wybór produktów i estetyczny gust. Doradztwo mają na najwyższym poziomie!
Awatar użytkownika
maurycjusz-89
Posty: 14
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:11

Re: decorastudio.com.pl opinie

Post autor: maurycjusz-89 »

Znam i mam na jej temat bardzo dobrą opinie. To świetna firma, która zaprojektuje i zamontuje Ci idealne firany lub zasłony. Sprawdź och ofertę – posiadają naprawdę szeroki wybór rolet i żaluzji.
Awatar użytkownika
Dajmira86
Posty: 17
Rejestracja: 08 mar 2019, 18:08

Re: decorastudio.com.pl opinie

Post autor: Dajmira86 »

To porządna firma. Zleciłam im projektowanie zasłon do nowego domu i zrobili mi świetny projekt. Jak najbardziej polecam – decorastudio.com.pl to zaufana firma.
Awatar użytkownika
placyda70
Posty: 7
Rejestracja: 21 wrz 2019, 19:28

Re: decorastudio.com.pl opinie

Post autor: placyda70 »

Jeśli ciężko Ci podjąć decyzję to skontaktuj się z decorastudio. Ta firma na pewno profesjonalnie Ci doradzi. Dzięki nim mam bardzo estetyczne i eleganckie zasłony.
Awatar użytkownika
alina
Posty: 45
Rejestracja: 09 lut 2019, 8:12

Re: decorastudio.com.pl opinie

Post autor: alina »

Polecam! Mamy z mężem bardzo dobre opinie o decora studio. Właśnie tam wybraliśmy nasze idealne rolety rzymskie. Dodatkowo firma zaprojektowała dla nas obrusy, narzuty i poduszki. Dzięki temu aranżacja jest spójna, a my nie musieliśmy poświęcać na nią dużo czasu.
Awatar użytkownika
Oktawia_87
Posty: 21
Rejestracja: 05 kwie 2019, 8:08

Re: decorastudio.com.pl opinie

Post autor: Oktawia_87 »

Jeśli chcesz zainwestować w zasłony wysokiej jakości to jak najbardziej polecam decorastudio.com.pl. Z jej pomocą urządzałam swoje mieszkanie, które teraz wygląda naprawdę efektownie.
Awatar użytkownika
cina_67
Posty: 70
Rejestracja: 14 sie 2019, 17:38

Re: decorastudio.com.pl opinie

Post autor: cina_67 »

Najlepsze w tej firmie jest to, że udziela porad w domu klienta – wtedy odbywają się pomiary, dobór tkanin i wszystkie niezbędne rozmowy. Dla mnie był to ogromny plus, bo nie mam czasu jeździć po sklepach i szukać architekta wnętrz.
Awatar użytkownika
Basia_0
Posty: 72
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:42

Re: decorastudio.com.pl opinie

Post autor: Basia_0 »

Decora studio ma wieloletnie doświadczenie w tej branży, co widać w estetycznych i stylowych realizacjach tej firmy. Ceny jej usług są wprost proporcjonalne do ich jakości. Dzięki nim dobrałam perfekcyjne żaluzje, które nadały niepowtarzalny klimat mojemu wnętrzu.
Awatar użytkownika
Kasia_T
Posty: 14
Rejestracja: 12 lip 2019, 14:08

Re: decorastudio.com.pl opinie

Post autor: Kasia_T »

Znam tę firmę i mam na jej temat pozytywną opinię. Dzięki niej mam piękne i stylowe mieszkanie oraz rolety wysokiej jakości. Według mnie warto skorzystać z jej usług.
Awatar użytkownika
klara
Posty: 21
Rejestracja: 27 mar 2019, 21:48

Re: decorastudio.com.pl opinie

Post autor: klara »

Serdecznie polecam Decora Studio! To najlepsze studio dekoracji okien i wnętrz z jakim miałam przyjemność współpracować. Mają bogaty wybór tkanin i wiele pomysłów na stylową aranżację mieszkania.

listwy zębate okrągłe
ODPOWIEDZ