naprawa pralek Beco

Jaką lodówkę najlepiej wybrać? Na którą pralkę się zdecydować? Czy warto zainstalować zmywarkę w domu?
Awatar użytkownika
Amalia1973
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2022, 22:17

naprawa pralek Beco

Post autor: Amalia1973 »

Czy ktoś z Was kojarzy jakiś naprawdę dobry serwis AGD w Krakowie? Szukam kogoś słownego i terminowego. Interesuje mnie naprawa pralek Beco, czy możecie mi polecić kogoś, kto specjalizuje się w czymś takim? Będę naprawdę wdzięczna za podesłanie jakichś namiarów na kogoś sprawdzonego, zaufanego. Dacie radę to dla mnie zrobić? Z góry Wam bardzo dziękuję.

dejavu gorlice
Lonek

Re: naprawa pralek Beco

Post autor: Lonek »

Miałem jakiś czas temu kłopot z moją pralką i zdecydowałem skontaktować się z serwisem AGD w Olkuszu - https://serwisagd.olkusz.pl/ . Dzięki profesjonalnej obsłudze z ich strony wszystko zostało szybko naprawione. Serwisant był nie tylko kompetentny, ale też naprawdę kultularny i chętny do pomocy. Co więcej, ceny usług były bardzo konkurencyjne, co z pewnością docenią wszyscy szukający rozwiązania swych problemów z AGD. Jeśli ktoś z was ma jakiekolwiek problemy ze swoimi urządzeniami, serdecznie polecam skorzystanie z usług tego serwisu!
marek22

Re: naprawa pralek Beco

Post autor: marek22 »

Znalazłam w sieci sklep gdzie można znaleźć części do AGD na przykład firmy amica czy Samsung. Mi zespół się toster amica który służył lata ale nie kopiuje nowego bo znalazłam super ofertę na części zamienne. Polecam tak działać. Nie kupować naprawiać.
ODPOWIEDZ