Wspinaczka górska - sprzęt

Wątek dla miłośników sportu niekoniecznie wyczynowego. Zbieramy informacje o ciekawych zawodach, eventach sportowych, jak i opinie o sprzęcie sportowym, sklepach i promocjach.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 44
Rejestracja: 05 kwie 2019, 20:38

Wspinaczka górska - sprzęt

Post autor: mczay »

Ostatnio zaczęłam się mocno interesować wspinaczką górską. Zapisałam się na kurs i mam plan za jakiś czas wyruszyć w góry. Jaki sprzęt do tego celu możecie mi polecić, co mi będzie potrzebne?
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 310
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Wspinaczka górska - sprzęt

Post autor: lady30 »

Kocham góry, mogłabym co lato jeździć i zwiedzać nowe szlaki. Nie wspinam się ale wspinaczką się interesuje. Co do sprzętu na pewno musisz postawić na jakość. I buty, kijki, można w sieci znaleźć porady jakie marki wybierać. Polecam taki blog https://idymy.pl/aconcagua-najwyzszy-szczyt-andow/ tu akurat artykuł na temat tego jaki jest najwyższy szczyt ameryki południowej . Na tą górę też już próbowali się wspinać nasi Polacy i teraz też jest plan polskiej wyprawy. Można ją śledzić na facebooku. A na blogu znajdziesz też informacje jaki sprzęt właśnie wybierać, relacje z wypraw w kraju i za granicą. Naprawdę dla tych co kochają wspinaczki znajdziecie mnóstwo cennych informacji.
ODPOWIEDZ