Sport a suplementy

Wątek dla miłośników sportu niekoniecznie wyczynowego. Zbieramy informacje o ciekawych zawodach, eventach sportowych, jak i opinie o sprzęcie sportowym, sklepach i promocjach.
Awatar użytkownika
Astryda71
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2020, 3:37

Sport a suplementy

Post autor: Astryda71 »

Hej dziewczyny. Zastanawia mnie, czy któraś z was przyjmuje suplementy dla sportowców? Chodzi mi raczej o naturalne produkty wspomagające wydolność. Według mnie nie ma w tym nic złego, o ile w składzie nie ma żadnych zbędnych substancji. Zawsze zresztą stawiałam na wszelkie naturalne witaminy i minerały, a wy?
Banaś

Re: Sport a suplementy

Post autor: Banaś »

Sport jest moim zdaniem najzdrowszy. A potem można używać suplementy. Bardzo dobre tabletki która mają drogocenne właściwości nie tylko są dla kobiet ale również dla naszych pociech https://mynarum.com/power-pack Zestaw tych tabletek starcza na 2 miesiące. Cały pakiet jest idealnie przygotowany i sprawdził się u mnie w 100%. Gorąco polecam
andżelikaa

Re: Sport a suplementy

Post autor: andżelikaa »

Według mnie dobrze dobrana Dieta Sportowca jest niezbędna by osiągnąć szybko swój wymarzony cel. Ważne jest by trenując dostarczać swojemu organizmowi odpowiednią ilość składników odżywczych, a także by odpowiednio się nawadniać i przede wszystkim wyeliminować produkty działające na naszą niekorzyść
ODPOWIEDZ