gracie w tenisa?

Wątek dla miłośników sportu niekoniecznie wyczynowego. Zbieramy informacje o ciekawych zawodach, eventach sportowych, jak i opinie o sprzęcie sportowym, sklepach i promocjach.
Awatar użytkownika
madziula
Posty: 74
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:13

gracie w tenisa?

Post autor: madziula »

Hejka. Od jakiegoś czasu chłopcy mają w szkolę naukę gry w tenisa i ping-ponga. Zauważyłam, że bardzo spodobały im się takie gry. Dlatego też zastanawiamy się nad kupnem takiego stołu do domu by chłopcy mogli sobie i potrenować i pograć. Ale nie mam kiedy nawet pojechać i rozejrzeć się za jakimś konkretnym modelem stołu dlatego też chcę zamówić przez internet. Znalazłam bardzo fajne na https://www.ceneo.pl/Stoly_do_tenisa ale jakoś trudno mi się zdecydować. Jak myślicie który będzie odpowiedni?
Awatar użytkownika
ela199
Posty: 48
Rejestracja: 05 lis 2019, 11:02

Re: gracie w tenisa?

Post autor: ela199 »

Niestety nie ma teraz pogody pozostaje tylko ping-pong
Awatar użytkownika
miss
Posty: 117
Rejestracja: 13 cze 2019, 10:42

Re: gracie w tenisa?

Post autor: miss »

Od dziecka kocham i gram i tenisa ziemnego. W tego sportu narodziła się też moja miłość do czapek z daszkiem. Długo szukałam czegoś, co mogła bym nosić na co dzień i chyba właśnie znalazłam: Pepe Jeans czapka z daszkiem z tego sklepu: https://www.visciolafashion.com/czapka- ... d3342.html Co o niej myślicie? Nada się na wiosnę?
Awatar użytkownika
jessie
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2020, 18:03

Re: gracie w tenisa?

Post autor: jessie »

Chciałabym kiedyś spróbować gry w tenisa albo w squascha. Chyba można się przy nich nieźle zmęczyć. ;) Mój wujek przez wiele lat uprawiał ten sport i odbiło się to na jego zdrowiu. Nabawił się tzw. łokcia tenisisty i musiał chodzić na różne konsultacje lekarskie, fizjoterapię w Warszawie itd. Więc od czasu do czasu można pograć, ale wyczynowo to chyba już nie, jak w każdym sporcie, na dłuższą metę jest to szkodliwe dla organizmu... Jak myślicie?
Awatar użytkownika
dorszek
Posty: 45
Rejestracja: 25 lut 2020, 11:33

Re: gracie w tenisa?

Post autor: dorszek »

Od wielu lat trenuję tę piękną i wciągającą dyscyplinę sportową i wiem jak bardzo ważny jest wysokiej jakości sprzęt do osiągania jak najlepszych efektów. Ja wszystkie niezbędne akcesoria do tenisa kupuję w sklepie internetowym https://www.sk-sport.pl, dzięki czemu cieszę się wysokiej jakości produktami i zaoszczędzonym czasem.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 187
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:22

Re: gracie w tenisa?

Post autor: maksik »

Ja bym chciała zacząć, ale stoję przed wyborem rakiety. Na https://www.sportclub.com.pl/product-po ... 34229.html ten model jest o połowę tańszy. Ktoś taki ma? Opłaca się go kupić? Bo cena kusząca.
Awatar użytkownika
blobers
Posty: 40
Rejestracja: 30 gru 2019, 17:31

Re: gracie w tenisa?

Post autor: blobers »

Jeśli rzeczywiście lubicie grać w tenisa i chcielibyście rozwijać swoją pasję, polecam wam zajrzeć na stronę mabozoneclub.pl . Jest to szczeciński klub sportowy gdzie możecie bez przeszkód grać w tenisa i nie tylko. Na prawdę uważam, że warto jest zdecydować się na wizytę u nich, szczególnie jeśli właśnie ten sport lubicie najbardziej
Awatar użytkownika
baklawa
Posty: 35
Rejestracja: 22 sty 2020, 12:59

Re: gracie w tenisa?

Post autor: baklawa »

Bardzo, bardzo dawno temu grałam i nawet to lubiłam, mimo tego, że ten sport potrafi wycisnąć siódme poty. Teraz niestety mam długą przerwę i myślę, że musiałabym się uczyć gry niemal od zera. Może za jakiś czas się zmotywuję i kolejny raz spróbuję swoich sił w tej dziedzinie :)

nokia lumia 800 komputer nie widzi
Awatar użytkownika
supcio
Posty: 94
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:31

Re: gracie w tenisa?

Post autor: supcio »

Jakoś nigdy mnie to tego nie ciągnęło, ale z kolei sporty wirtualne już mnie zainteresowały. Możecie mówić,że to dla leniwych, ale ja tam nie lubię bez sensu biegać, czy coś tam. Każdy ma swoje zdanie i tyle. W ogóle bardzo ciekawą historię mają te sporty, wiedzieliście o tym ? Ja jestem zaskoczona, aż tylu rzeczy nie wiedziałam.. ;)
Dąsik

Skup zadłużonych spółek

Post autor: Dąsik »

Założenie spółki jest dosyć skomplikowane, ale utrzymanie jej wysokiego stopnia rentowności, w obecnych czasach, to heroizm i niemal cud. Nie dziwi więc, że wielu przedsiębiorców jest zmuszona zamykać swoje firmy, bo nie przynoszą dochodów, tracą płynność finansową i popadają w spore zadłużenia, które trudno im spłacić. Rynek jest niestabilny, a coraz to nowe obostrzenia rządowe nie służą gospodarce. W LTDBroker doskonale rozumiemy trudne położenie przedsiębiorców dycydujących zamykać swoje biznesy. Mamy wieloletnią praktykę w obsłudze spółek wymagających sprzedaży, przechodzących przez kontrole z urzędów państwowych i bardzo zadłużonych. LTDBroker zajmuje się skupem zadłużonych spółek. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Nasz zespół składaja się z doświadczonych specjalistów od prawa handlowego, procesów upadłościowych i restrukturyzacji firmy, biegłych sądowych i logistyków. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Poradzimy sobie z niepełną dokumentacją, zadłużeniami w ZUS, US i u kontrahentów, z przeróżnymi kontrolami i bankructwem spółki. LTDBroker skutecznie chroni majątek osobisty członków zarządu przed wierzycielami. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, prosimy o kontakt. Gwarantujemy rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania i potrzeby. Skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl
ODPOWIEDZ