Zaaranżuj witrynę za pomocą fajnych gier online

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Alekśandra

Zaaranżuj witrynę za pomocą fajnych gier online

Post autor: Alekśandra »

Zaaranżuj witrynę za pomocą fajnych gier online
Cześć, od dłuższego czasu próbuję znaleźć witrynę z grami online. Kiedyś grałem na swoim telefonie w grę, która wyglądała jak automat do gry, bardzo mi się podobała, ale nie mogłem znaleźć czegoś podobnego w Internecie. Może szukałem czegoś nie tak?
baśka9484

Re: Zaaranżuj witrynę za pomocą fajnych gier online

Post autor: baśka9484 »

Skoro już mowa o grach komputerowych, czy też grach online, to interesuje mnie aktualnie ten temat bardzo. Jakiś czas temu zaczęłam grać w gry, bo przyznaję, że brakowało mi interesujących rozrywek. Korzystając z gier online można bardzo fajnie i miło spędzić czas. Ja akurat wybrałam grę LOL i czytam też o niej bardzo dużo online. Na przykład na stronie https://europeistyka.edu.pl/rozrywka/ja ... f-legends/ można znaleźć sobie bardzo fajny artykuł, który wiele podpowie wszystkim osobom grającym w tą grę.
Błażej

Re: Zaaranżuj witrynę za pomocą fajnych gier online

Post autor: Błażej »

Ejjj czy tylko ja tak miałem, że jak grałem w gry on-line to zawsze strasznie się stresowałem?? I starałem się być miły dla wszystkich aby później nie mieć wrogów? xD Nie wiem skąd myślenie, że ktokolwiek by wiedział, że wgl ja to ja :D W każdym razie gier online przez to starałem się unika :lol:

netia spot drukarka
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Re: Zaaranżuj witrynę za pomocą fajnych gier online

Post autor: Kamilla36 »

Jeśli chodzi o gry online to naprawdę uwielbiam w nie grać. Na moim koncie można już znaleźć naprawdę mnóstwo tego typu gier komputerowych, a poza nimi grałam też na konsoli. Jeśli w trakcie rozgrywki pojawiały się jakiekolwiek problemy z chociażby przejściem misji, zawsze działam tak samo - szukam pomocy w internecie. Przy grze w lola korzystam wyłącznie z jednego poradnika, bo jest rewelacyjnie prowadzony - zawsze znajdę w nim pomoc. Jest on dostępny na stronie: https://www.lolporadnik.pl/ - polecam wszystkim graczom.
ODPOWIEDZ