Wygodny wózek dla dziecka

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
sędzisława78
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2020, 22:26

Wygodny wózek dla dziecka

Post autor: sędzisława78 »

Cześć mamuśki :)
Powiedzcie mi, czy miałyście duży problem z wybraniem odpowiedniego wózka dla swojej pociechy? Sama wiem, że czasami bywa to skomplikowane i właściwie bez względu na to czy chodzi o wózki spacerowe, czy innego przeznaczenia. Zamawiałyście wózek przez internet czy kupowałyście stacjonarnie? Ciekawi mnie to, więc koniecznie dajcie znać.
Śnieżka

Re: Wygodny wózek dla dziecka

Post autor: Śnieżka »

Ja znalazłam wózki spacerowe dla dziewczynki na Pokato.pl.
To serwis ogłoszeniowy, na którym można kupić w zasadzie wszystko - od mebli, po sprzęty do domu, zegarki, samochody, a nawet nieruchomości. Początkowo myślałam o używanym wózku, ale ostatecznie kupiłam nowy w atrakcyjnej cenie. Sprawdź, proszę, bo może się okazać, że znajdziesz świetny wózek w okazyjnej cenie.
Kaśka

Re: Wygodny wózek dla dziecka

Post autor: Kaśka »

Ja zdecydowałam się na anex m/type i jestem zachwycona. Wózek jest wygodny, lekko i zwinnie się prowadzi, koła są duże i mają dobrą amortyzację dzięki czemu wózek zdaje egzamin na każdym terenie. Jest intuicyjny w obsłudze, szybko się składa i nie zajmuje wiele miejsca.
Aśka

Re: Wygodny wózek dla dziecka

Post autor: Aśka »

Kaśka pisze: ↑24 mar 2021, 11:26 Ja zdecydowałam się na anex m/type i jestem zachwycona. Wózek jest wygodny, lekko i zwinnie się prowadzi, koła są duże i mają dobrą amortyzację dzięki czemu wózek zdaje egzamin na każdym terenie. Jest intuicyjny w obsłudze, szybko się składa i nie zajmuje wiele miejsca.
Tez zdecydowaliśmy się na ten model i bardzo sobie go chwalę. Wózka używamy często i nigdy nas nie zawiódł. Jest solidny, wytrzymały i wygodny.
Awatar użytkownika
patra
Posty: 212
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Wygodny wózek dla dziecka

Post autor: patra »

Uważam że takie wózki są ok, ale ja mam x-landera. To wózek bardzo ładny, modny i designerski. Oczywiście jest nie tylko ładny bo sprawdzałam wszelkie funkcjonalności i zależy mi na praktycznym wózku a ten ma duży kosz zakupowy, dużą budę, i świetną amortyzację
Miśka

Re: Wygodny wózek dla dziecka

Post autor: Miśka »

Też zdecydowałam się na anex, ale model l/type. Tutaj na decyzji zaważyły kompaktowe rozmiary wózka po złożeniu ( mam mały bagażnik więc to było istotne). W tym modelu składa się nawet kołyska a to duży plus. Do tego wózek ma dobrą amortyzację, jest intuicyjny w obsłudze, wygodny, zwinny no i prezentuje sie nowocześnie:)
ODPOWIEDZ