ulubione ciepłe napoje

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Lajla90
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2022, 6:59

ulubione ciepłe napoje

Post autor: Lajla90 »

Hejka, jakie są wasze ulubione ciepłe napoje? Nie chodzi mi wyłącznie o herbatę i kawę, bo wiem, że do wyboru jest o wiele więcej propozycji. Szczególnie teraz zimą można eksperymentować, prawda? Ja na przykład niedawno odkryłam yerba mate i od tej pory się z nią nie rozstaję. Też próbowaliście i wam zasmakowała? Czy wolicie mniej skomplikowane napoje?:P
Awatar użytkownika
sonia
Posty: 100
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:42

Re: ulubione ciepłe napoje

Post autor: sonia »

A czy piliście kiedyś bubble tea? Jest to napój, który wywodzi się z Tajwanu. Można go jednak zrobić także w domu - tu znajdziecie wszystkie informacje: https://sprawdzjak.pl/jak-zrobic-bubble-tea/ . Ja osobiście bardzo lubię ten napój latem.
Luśa14

Re: ulubione ciepłe napoje

Post autor: Luśa14 »

Ja bardzo lubię smak kawy i dlatego żeby móc ją częściej pić to zamówiłam sobie kawa bez kofeiny i jest ona bardzo dobra. Smakuje jak dla mnie tak samo jak zwykła. Koniecznie zaglądnijcie sobie na stronę tej firmy a na pewno znajdziecie coś dla siebie
ODPOWIEDZ