Serwis telefonów

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Serwis telefonów

Post autor: jessica »

A ktoś mi poleci dobry serwis ale telefonów ? Bo nie mogę nic tutaj znaleźć na ten temat. Mam problem z telefonem coś się wyłącza i kamerka się popsuła w telefonie. Chciała bym zanieść tam gdzie szybko zajmą się naprawą a nie czekanie może tydzień dwa jak to w niektórych serwisach bywa. I żeby cena nie była kosmiczna bo widziałam cennik napraw https://gadgetserwis.pl/cennik/ i ceny są ok. Czy drogo ? jak myślicie ?
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Serwis telefonów

Post autor: DAMKA »

Nawet najlepsze telefony niestety mogą się zepsuć. Czasem okazuje się, że jest to drobiazg, a czasem poważna naprawa. Jak z każdym sprzętem warto korzystać z profesjonalnych serwisów takich jak www.i-src.pl , gdzie pracują doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści. Zawsze najpierw dokładnie sprawdzają czy naprawa się opłaca. Dbają o wysoką jakość swoich usług, są rzetelni.
Hańka

Re: Serwis telefonów

Post autor: Hańka »

Dobry serwis telefonów jest we Wrocławiu - http://www.telefonarium.pl/ Wiele osób z mojego roku korzystało z usług w razie problemu, zbitej szybki czy wymiany baterii.
ODPOWIEDZ