policealna szkoła

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

policealna szkoła

Post autor: jessica »

Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 85
Rejestracja: 13 maja 2019, 14:19

Re: policealna szkoła

Post autor: AbiUbu »

Potwierdzam, że studia zaoczne Kraków to całkiem dobry pomysł na siebie. Warto jak najszybciej pójść do pracy, a edukację uskuteczniać weekendami. Studia dzienne to najczęściej ogromna strata czasu. Rozłożone na cały dzień zajęcia i duża ilość wolnego czasu pomiędzy sprawiają, że jesteśmy rozleniwieni i wyzuci całkowicie z motywacji do działania. Te kilka lat, kiedy będziemy funkcjonować w trybie praca + uczelnia w weekendy to solidny fundament pod przyszłość, kiedy będziemy mogli w pełni cieszyć się życiem, w przeciwieństwie do naszych rówieśników, którzy przebimbali najlepsze lata życia.
Awatar użytkownika
Pixel85
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:37

Re: policealna szkoła

Post autor: Pixel85 »

Ja bym decydował się na szkołę, która pozwoli mi na dobre zarobki w przyszłości. Tutaj http://zarobkiwfinansach.pl/ sprawdź zawody, które zarabiają najwięcej. Wtedy decyduj się na konkretną szkołę.
Nawet jeśli tracili czas, to tak naprawdę nigdy go nie tracili, bo czas spędzony razem nigdy nie mógł być straconym.
Awatar użytkownika
Todek
Posty: 162
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:39

Re: policealna szkoła

Post autor: Todek »

Zapoznaj się również z ofertę edukacyjną szkoły Cosinus, ponieważ moim zdaniem to zdecydowanie najlepszy wybór wśród placówek policealnych ze względu na duże doświadczenie, działają praktycznie w każdym większym mieście i do tego mają szeroki wybór kierunków w pełni darmowych od początku do końca, a nauczyciele to osoby z ogromną wiedzą i pasją które często też wykładają na uczelniach wyższych. Ja w Łodzi na "Opiekun Medyczny" dowiedziałam się wielu rzeczy i nauczyłam na zajęciach praktycznych. Następnie zdałam egzamin, więc znalezienie pracy nie było z takimi kwalifikacjami problemem.
Awatar użytkownika
marketing123
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2019, 11:52

Re: policealna szkoła

Post autor: marketing123 »

A czy wiecie może, czy istnieje szkoła, która oferuje kierunek związany z reklamami i marketingiem? Chciałabym się kształcić w kierunku tworzenia reklam, na przykład jak tworzyć reklamy karuzelowe na Facebooku, reklamy Google Ads i ogólnie w Internecie. Ktoś poleci jakieś szkoły, gdzie warto zacząć swoją przygodę w tym kierunku? ;)
Awatar użytkownika
filista
Posty: 188
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Re: policealna szkoła

Post autor: filista »

Nie wiem czy warto robić szkołę policealną. Lepiej chyba iść na studia i mieć już ten papierek inżyniera czy magistra, pracodawcy lepiej na to patrzą. Jeśli są tu osoby zainteresowane kierunkami informatycznymi to łapcie http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-z ... -aplikacji - programowanie aplikacji to naprawdę świetna rzecz i też jest popyt na ludzi z wysokimi umiejętnościami programowania ;)
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 600
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: policealna szkoła

Post autor: Kasia »

A czy warto Waszym zdaniem zapisać się dodatkowo do jakieś szkoły języków obcych? Z tego, co widziałam na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych, Szkoła Językowa ProfiLingua oferuje na przykład profesjonalne kursy języka angielskiego. A wydaje mi się, że jego znajomość zawsze się w życiu przyda. A Wy co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 54
Rejestracja: 09 maja 2019, 20:32

Re: policealna szkoła

Post autor: zenka »

Zapisałam się jakiś czas temu na naukę języka niemieckiego w https://lincoln.edu.pl/ - to był strzał w dziesiątkę. Nie boję się mówić, przygotowuje się teraz do egzaminu więc kolejne marzenie spełnione
Awatar użytkownika
blonyneczka01
Posty: 10
Rejestracja: 16 mar 2020, 10:00

Re: policealna szkoła

Post autor: blonyneczka01 »

jak szukasz ofert na podręczniki do szkoły to polecam strone z której moja szkoła zamawia nagrody dla dzieci z konkursów http://www.taniaksiazka.pl/t/ksiazki-na-nagrody-szkolne znajdziesz tutaj różne wydawnictwa za nie wielkie pieniądze i taniej niż stacjonarnie.
Awatar użytkownika
basiab90
Posty: 51
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:05

Re: policealna szkoła

Post autor: basiab90 »

Cześć! Poszukuję dobrej i sprawdzonej szkoły policealnej. Zależy mi oczywiście na przyzwoitej cenie. Polecicie coś? Kompletnie nie wiem na jaką szkołę się zdecydować, więc proszę was o pomoc. Wczoraj w internecie znalazłem taki link https://asedukacja.pl/ . Co o niej wiecie? Warto w nich zainwestować? Dajcie znać.
W miarę jak czytał, zakochiwałam się w nim tak, jakbym zapadała w sen: najpierw powoli, a potem nagle i całkowicie...
Awatar użytkownika
Aurelia33
Posty: 162
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:20

Re: policealna szkoła

Post autor: Aurelia33 »

W celu nauki na pewno trzeba zapewnić sobie niezbędne podręczniki oraz pomoce szkolne jak chociażby słownik frazeologiczny - https://ksiegarnia.pwn.pl/Wielki-slowni ... 652,p.html Dzięki temu nauka będzie znacznie łatwiejsza i szybciej przyswajalna. W necie można tego typu podręczniki zakupić w bardzo korzystnych cenach i nie trzeba nawet wychodzić z domu, żeby znaleźć to co akurat potrzebne.
:)
Awatar użytkownika
poliglotka
Posty: 44
Rejestracja: 20 mar 2020, 11:31

Re: policealna szkoła

Post autor: poliglotka »

Wybieram się po maturze do szkoły policealnej. Jakieś rady? Czy domy studenckie Kraków są na wysokim poziomie? Tyle pytań, może ktoś poradzi :D
Awatar użytkownika
Kinga_Nowacka19
Posty: 35
Rejestracja: 21 cze 2020, 16:01

Re: policealna szkoła

Post autor: Kinga_Nowacka19 »

A to nie lepiej iść na studia niż inwestować swój czas w policealną szkołę? No chyba, że ktoś chce jakiś konkretny zawód. Mi się marzą studia strategia reklamy i pr. Warszawa ma taki kierunek właśnie https://wwsh.edu.pl/specjalnosci/strate ... lamy-i-pr/ tylko ciągle się zastanawiam czy ja nie jestem już za stara. Pewnie będę najstarsza w grupie ;)
BożenkaPani

Re: policealna szkoła

Post autor: BożenkaPani »

Ja też zastanawiałam się nad jakimś studium po liceum. Ale postanowiłam wybrać dzienne na WSZiB stypendium, o którym czytałam co nieco mega mi się spodobało :) brzmi atrakcyjnie! Mam nadzieje, że uda mi się dostać dodatkową kasę na opłacenie mieszkania :)
Oluś77

Re: policealna szkoła

Post autor: Oluś77 »

Moim zdaniem dobrym pomysłem na dalsze kształcenie jest szkoła policealna. Bytom ma fajną https://www.elpax.pl/szkola/szkola-policealna.html blisko mojego domu, znam sporo osób, które tam uczęszczają i są bardzo zadowoleni. Także jak ktoś ma ambicje to czemu nie ;)
ODPOWIEDZ