Opinie o salonie JEST PIĘKNIE

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Opinie o salonie JEST PIĘKNIE

Post autor: kornelka »

Hej wszystkim :) czy są na forum jakieś warszawianki, które robiły sobie zabiegi związane z makijażem permanentnym w salonie Jest Pięknie na ulicy Wilczej ? Już od dawna chcę sobie zrobić brwi i usta i szukam dobrej linergistki :)
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: Opinie o salonie JEST PIĘKNIE

Post autor: annauja »

ja sama jeszcze nie korzystałam ale z tego co się orientuje to salon jest pięknie cieszy się dobrą opinią. Tam pracuje chyba ta słynna linergistka Dominika Kossakowska ?
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

Re: Opinie o salonie JEST PIĘKNIE

Post autor: pauula »

tak to właśnie to miejsce :) Ja robiłam sobie u Dominiki brwi ( metodą włosową) i kreski na górnych powiekach ( nigdy nie potrafiłam ich malować żeby były proste hehe). Ogólnie miejsce jest bardzo przytulne a Dominika to bardzo utalentowana osoba :)
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: Opinie o salonie JEST PIĘKNIE

Post autor: kornelka »

o super, dziękuje Ci za informacje :) a jak wygląda sprawa z korektą ? Jest wliczona w cenę ?
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

Re: Opinie o salonie JEST PIĘKNIE

Post autor: pauula »

no pewnie, że tak :) po mniej więcej miesiącu idziesz na kolejną wizytę i wtedy robiona jest korekta. Ogólnie Dominika powie Ci wszystko jak będzie wyglądał proces gojenia itd.
Awatar użytkownika
annatari
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2019, 18:53

Re: Opinie o salonie JEST PIĘKNIE

Post autor: annatari »

Według mnie warto zawsze googlować takie rzeczy. Wydaje mi się, że najszybciej tak coś znajdziesz.
Bo skoro świat istnieje, granice nieprawdopodobieństwa i tak już zostały przekroczone.
ODPOWIEDZ