Mleka dla niemowląt

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Klaudia_93
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2020, 3:42

Mleka dla niemowląt

Post autor: Klaudia_93 »

Cześć! Jak wiadomo, nie każde niemowlę może pić mleko matki, więc jedynym rozwiązaniem są mleka w proszku. Czy możecie polecić jakieś konkretne marki i produkty, które sprawdzają się wam najlepiej? Ja obecnie testuję mleko początkowe Nuppi GOLD 1 i z całego serca mogę je polecić. Nie tylko smakuje mojemu szkrabowi, ale jego inną zaletą jest to, że składem przypomina naturalne mleko. Słyszałyście o nim?
Gość

Re: Mleka dla niemowląt

Post autor: Gość »

Od początku nie miałam pokarmu, więc karmienie piersią odpadło od razu. Trzeba było się zdecydować na karmienie mlekiem modyfikowanym. Ze względu , że znajoma karmiła swojego synka mm Humana i nic po nim młodemu się nie działo to i ja go wypróbowałam. Moje maleństwo prawidłowo na nim rosło. Kupki były ok i żadnego ulewania.
Kiść

Re: Mleka dla niemowląt

Post autor: Kiść »

Jak szukasz stron, na których możesz zamówić gotowe produkty do domu, to polecam Ci sie zainteresować strona jaką jest https://www.bee.pl/11271-mleka-modyfikowane Kupisz tutaj między innymi mleko modyfikowane, która z pewnością będzie świetną alternatywą dla Twojego maleństwa. Sprawdź sama i daj mi znać, co o tym sądzisz
ąla

Re: Mleka dla niemowląt

Post autor: ąla »

nie dałam rady długo karmić piersią, niestety miałam problemy ze zdrowiem i musiałam przestawić dziecko na mleko modyfikowane, sprawdziło nam się mleko hipp bio combiotik, mały od razu dobrze je przyjął dobrze sie po nim czul, nie miał wzdęć, zaparć, dla mnie najlepsze mleko
Rusiława63

Re: Mleka dla niemowląt

Post autor: Rusiława63 »

Okres karmienia piersią żonie i maluchowi bardzo ułatwiała poduszka do karmienia kupiona tutaj https://poofi-shop.com/pl/111-poduszki-do-karmienia. Wszystkie potrzebne rzeczy dla maluszka zamawiałam u nich, ponieważ materiały posiadają certyfikat bezpieczeństwa dopuszczający kontakt ze skórą niemowląt.
ODPOWIEDZ