mieszkanie na wynajem

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Jana86
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2022, 13:08

mieszkanie na wynajem

Post autor: Jana86 »

Witam kochane! Powiedzcie mi, czy wynajmujecie obecnie mieszkanie? Czy zdecydowałyście się może kupić własne cztery kąty? Pytam, bo jeśli chodzi o mieszkania do wynajęcia Świdnica to wybór jest dość spory, a ja muszę zmienić lokum. Gdzie w ogóle polecacie szukać ogłoszeń o mieszkaniach do wynajęcia? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie rady, pozdrawiam!
Awatar użytkownika
subislawa_82
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2022, 13:07

Re: mieszkanie na wynajem

Post autor: subislawa_82 »

Jeśli chodzi o nieruchomości Świdnica czy to do kupienia czy do wynajęcia to ja zajrzałabym na stronę jakiegoś biura nieruchomości. Na pewno agenci mają atrakcyjne oferty i z nimi tez łatwiej jest załatwiać wszelkie formalności. Mnie było tak znacznie łatwiej kupić wymarzone mieszkanie. Możesz też oczywiście szukać na własną rękę, ale pewnie będzie trudniej :)
poki933

Re: mieszkanie na wynajem

Post autor: poki933 »

Chcąc wynająć mieszkanie z dopłatami do czynszu powinniście się zorientować, kto może wziąć udział w naborze i jakie są jego kolejne etapy. Jedną z inwestycji z takimi dopłatami jest https://katowice.korczaka.mdr.pl/ , więc tam o wszystkim przeczytacie. Myślę, że całkiem sporo osób się zainteresuje.
Awatar użytkownika
eragon
Posty: 63
Rejestracja: 21 lut 2020, 11:48

Re: mieszkanie na wynajem

Post autor: eragon »

Bardzo atrakcyjne mieszkania na wynajem w Katowicach są na osiedlu Atal Sky+, powstają tam nie tylko mieszkania w doskonałej lokalizacji apartamenty inwestycyjne ale też lokale usługowe
ODPOWIEDZ