Jaki hosting dla bloga w 2022 roku?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Anita23

Jaki hosting dla bloga w 2022 roku?

Post autor: Anita23 »

Hej dziewczyny!

Zapewne wiele z Was prowadzi swoje strony i blogi, mnie również to od zawsze fascynuję.

Miałam jednak pewne opory i szukałam odpowiednich tematów dla siebie. Po przeprowadzce do większego miasta musiałam zacząć gotować i tutaj zrobiło się nowe hobby i pasja.

Okazało się, że kocham gotować i piec różne wypieki. Często przerabiam znane przepisy tworząc coś zupełnie nowego.

Do rzeczy chcę uruchomić swojego bloga na Wodrpess i szukam odpowiedniego hostingu. Postanowiłam wyszukać po hosting www ranking i znalazłam stronę top10host.pl. Na niej polecany jest hosting Hostido, jest nawet podstrona Hostido opinie z samymi pochlebnymi opiniami na ich temat. Czy ma ktoś doświadczenie z tym hostingiem? Cena jest ekstra! :D
Paula

Re: Jaki hosting dla bloga w 2022 roku?

Post autor: Paula »

W mojej opinii to solidny hosting za psie pieniądze. Jedyny minus to brak redis w najniższych pakietach, ale ogólnie daje radę. Mimo bardzo niskiej ceny można jeszcze zaoszczędzić korzystając z kodu rabatowego ze strony https://wersito.pl/hosting/promocje/hos ... d-rabatowy
ODPOWIEDZ