Jak ocieplić atmosferę w sypialni?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 130
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Jak ocieplić atmosferę w sypialni?

Post autor: kozi44 »

Ostatnio między mną a żoną w sypialni jest dosyć chłodno. Może ktoś z was ma jakiś sposób na to aby temu zaradzić?
Awatar użytkownika
Sajbin
Posty: 85
Rejestracja: 23 lip 2019, 19:18

Re: Jak ocieplić atmosferę w sypialni?

Post autor: Sajbin »

Ja powiem tak z moim mężem mieliśmy podobnie ,ale ja miałam po prostu stres i w wyniku tego stresu nie potrafiłam być wyluzowana. Mnie pomogła antykoncepcja hormonalna https://antykoncepcjanamiare.pl/czy-tab ... zwiazkach/ która sprawiła ze jestem spontaniczna w łozku, nie spinam sie ze moge mieć dni płodne i wszystko jest ok .
Awatar użytkownika
Katja17
Posty: 81
Rejestracja: 30 wrz 2019, 19:04

Re: Jak ocieplić atmosferę w sypialni?

Post autor: Katja17 »

a jak ze skutkami ubocznymi antykoncepcji?
Awatar użytkownika
Sajbin
Posty: 85
Rejestracja: 23 lip 2019, 19:18

Re: Jak ocieplić atmosferę w sypialni?

Post autor: Sajbin »

Mnie akurat lekarz bardzo dobrze dobrał antykoncepcje, nie mam żadnych bóli głowy ani spadku libido. Miesiączki sa krótsze i nie są tak obfite jak wcześniej.Co też jest duzym plusem.
Awatar użytkownika
Katja17
Posty: 81
Rejestracja: 30 wrz 2019, 19:04

Re: Jak ocieplić atmosferę w sypialni?

Post autor: Katja17 »

A jaka antykoncepcje stosujesz?
Awatar użytkownika
Sajbin
Posty: 85
Rejestracja: 23 lip 2019, 19:18

Re: Jak ocieplić atmosferę w sypialni?

Post autor: Sajbin »

Biorę Belarę.

dojazd do ojcowa
Awatar użytkownika
irmina
Posty: 101
Rejestracja: 25 paź 2019, 15:14

Re: Jak ocieplić atmosferę w sypialni?

Post autor: irmina »

Antykoncepcja hormonalna myślę, że tutaj może być naprawdę dobrym rozwiązaniem. Nie trzeba się stresować czy szukać gumek, tylko oddawać się chwilom spędzonym z partnerem i cieszyć się nimi. Wiem, jak to u mnie teraz wszystko wygląda, a też właśnie przyjmuję tabletki vines.
ODPOWIEDZ