gdzie do ortodonty w Trójmieście ?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

gdzie do ortodonty w Trójmieście ?

Post autor: annauja »

Hej :) Czy możecie polecić jakiegoś dobrego ortodontę ( dla dziecka i dla dorosłego) w Trójmieście ? Mieszkamy w Gdyni ale jak będzie warto to dojadę w dowolne miejsce w Gdańsku czy Sopocie. Z góry bardzo dziękuje :)
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

Re: gdzie do ortodonty w Trójmieście ?

Post autor: pauula »

Nie musisz nigdzie jezdzic, wystarczy, ze przejedziesz się na Plac Górnośląski w Gdyni tam znajdziesz Platinum Dent. Noszę aparat robiony u nich ( stały estetyczny samoligaturujący). Jestem meeeega zadowolona :)
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: gdzie do ortodonty w Trójmieście ?

Post autor: annauja »

ooo ja o takim własnie myślę dla siebie bo dla dziecka pewnie inny będzie bardziej odpowiedni. A zdradzisz jakie to są koszta ? Jak ogólnie lekarze w tej klinice? ok ?
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

Re: gdzie do ortodonty w Trójmieście ?

Post autor: pauula »

jak najbardziej okej :) ten konkretny aparat kosztował mnie 3500 zł ale warto! Zapisz sie na konsultacje i na pewno Wam coś doradzą :) lekarze są świetni, bardzo cierpliwi i dokładni. cenowo też moim zdaniem bardzo rozsądnie.
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: gdzie do ortodonty w Trójmieście ?

Post autor: annauja »

dzięki pauula za informacje :) namiar sobie zapisałam i na pewno się umówię do ich ortodonty :)
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

Re: gdzie do ortodonty w Trójmieście ?

Post autor: pauula »

oni mają też świetnych lekarzy stomatologów więc jak będziesz potrzebowała wstawić plombę czy zrobić leczenie kanałowe to też spokojnie u nich :)
ODPOWIEDZ