Domy szkieletowe

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
viktoria34
Posty: 4
Rejestracja: 01 cze 2020, 0:34

Domy szkieletowe

Post autor: viktoria34 »

Warto przemyśleć sprawy oszczędności, teraz są bardzo ciekawe dotacje na fotowoltaike do domu https://projektydompl.pl/ostrovets-sventokshiskij/, fotowoltaika dla rolnika, czy firm. Firma SunCrew zna ten temat i się specjalizują w fotowoltaice, warto się z nimi skontaktować.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 130
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: Domy szkieletowe

Post autor: kozi44 »

viktoria34 pisze: 01 cze 2020, 0:36 Warto przemyśleć sprawy oszczędności, teraz są bardzo ciekawe dotacje na fotowoltaike do domu https://projektydompl.pl/ostrovets-sventokshiskij/, fotowoltaika dla rolnika, czy firm. Firma SunCrew zna ten temat i się specjalizują w fotowoltaice, warto się z nimi skontaktować.
Teraz fotowoltaika jest bardzo popularna w domach, firmach czy właśnie gospodarstwach rolnych. Takie alternatywne źródła energii są sporą oszczędnością. Ważne także aby cała inwestycja okazała się sukcesem, trzeba dobrać odpowiednią ekipę, która zrealizuje zlecenie, u nas firma sunKING wszystkim zajęła się idealnie.
kaśkaa

Re: Domy szkieletowe

Post autor: kaśkaa »

kozi44 pisze: 11 cze 2020, 23:43
Teraz fotowoltaika jest bardzo popularna w domach, firmach czy właśnie gospodarstwach rolnych.
Wcześniej mało mnie interesowało jak wygląda rynek energii w polsce. Wszystko się zmieniło odkąd zdecydowaliśmy się z mężem na budowę domku jednorodzinnego. Dzięki portalowi https://cleanerenergy.pl/oze/rynek-oze/ jestem na bieżąco i trzymam rękę na pulsie. Wiem, że teraz można na fotowoltaikę dostać dofinansowanie. Mam nadzieję, że będzie to aktualne jeszcze w przyszłym roku.
ODPOWIEDZ