Czyszczenie kostki brukowej

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
magdalena43
Posty: 63
Rejestracja: 17 lip 2020, 17:59

Czyszczenie kostki brukowej

Post autor: magdalena43 »

Najprostszym sposobem na zadbanie o ścieżki, alejki czy podjazd w okolicy domu jest zadbanie o stan ich nawierzchni, a nie ma bardziej praktycznego rozwiązania, niż regularnia przeprowadzane prace konserwacyjne. Jedną z takich prac, która przychodzi na myśl i jest nieskomplikowana jest czyszczenie kostki brukowej. Tutaj z pomocą przychodzą wszelkiego rodzaju myjki ciśnieniowe, których wykorzystanie zapewni komfort pracy i komfortowy sposób na doprowadzenie powierzchni "do porządku" oraz zastosowanie odpowiednich środków czyszczących. Rzecz jasna jeśli samodzielnie nie czujemy się na siłach i obawiamy się, że coś zepsujemy to warto zasięgnąć po pomoc profesjonalistów.
Awatar użytkownika
lampeczka
Posty: 141
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:07

Re: Czyszczenie kostki brukowej

Post autor: lampeczka »

moj maz czysci kostke brukowa sam, uzywa do tego myjki cisnieniowej i musze przyznac, ze rezultat jest fajny :) na myjki.com mozna sobie zamowic, maja spory asortyment i bardzo przystepne ceny
rozważna

Re: Czyszczenie kostki brukowej

Post autor: rozważna »

Kobietki, parę lat temu zainwestowałam w kostkę brukową [url=https://www.jadar.pl/]JADAR[/url ], mam wyłożony elegancko podjazd plus alejki, prowadzące od furtki do drzwi oraz ogródka , gdzie zaaranżowałam małą część rekreacyjną plus miejsce na grządki. Kostka prezentuje się cały czas efektownie, ponieważ nie tylko ją czyszczę myjką ciśnieniową (od czasu do czasu, deszczyk też pomaga) ale też od producenta (w/w firma) kupiłam impregnat zapobiegający wchłanianiu wody i wykwitom wapniowym.
Baśia

Re: Czyszczenie kostki brukowej

Post autor: Baśia »

Nie próbuj żadnych domowych sposobów, ponieważ może to pogorszyć stan kostki. Pod tym adresem - https://zafuguj.pl/kategoria-produktu/c ... -i-betonu/, znajdziesz sklep, gdzie możesz kupić środki czyszczące do bruku oraz betonu, które świetnie sobie poradzą z plamami na kostce ;)
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Czyszczenie kostki brukowej

Post autor: Titana »

Najlepiej w tym celu sprawdza się myjka ciśnieniowa. To dość proste urządzenie łatwe do kupienia w każdym sklepie z narzędziami. Trzeba tylko poszukać. Chyba że chce się to zlecić jakiejś profesjonalnej firmie, bo taka opcja także istnieje i firmy sprzątające się tym zajmują.

mateusz jackowski syn kory
Żółtko

Re: Czyszczenie kostki brukowej

Post autor: Żółtko »

Do czyszczenia kostki brukowej idealne są myjki ciśnieniowe http://olpe.pl/myjki-cisnieniowe/ . Jest to sprzęt znacznie bardziej zaawansowany technologicznie. Dzięki temu kostki brukowe będą cały czas czyste przy niewielkiej pracy. Sami zobaczcie. Polecam serdecznie

sklep eastend opinie
ODPOWIEDZ