Akcesoria do gabinetu lekarskiego

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Klotylda_64
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2020, 13:26

Akcesoria do gabinetu lekarskiego

Post autor: Klotylda_64 »

Cześć dziewczyny. Mój wieloletni dostawca artykułów do gabinetu lekarskiego zawiesił działalność. Jednak jakiś czas temu znalazłam producenta, którego odzież medyczna jest w naprawdę przyzwoitej cenie. Nie mam tylko pewności, jak będzie z jakością. Może wy polecicie mi kogoś sprawdzonego? Wszystkie propozycje wezmę pod uwagę.
Awatar użytkownika
Lana Winters
Posty: 68
Rejestracja: 09 wrz 2019, 9:15

Re: Akcesoria do gabinetu lekarskiego

Post autor: Lana Winters »

Aby otworzyć własny gabinet lekarski to trzeba zadbać o szereg różnych rzeczy, bez których nasz gabinet nie będzie mógł funkcjonować. Pierwsza ważna rzecz to wyposażenie gabinetów, na które składają się różne szafki medyczne i inne tego typu rzeczy. Bez nich nasz gabinet nie będzie dobrze wyposażony i nie będziemy w stanie dobrze leczyć.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 314
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Akcesoria do gabinetu lekarskiego

Post autor: lady30 »

Jeśli prowadzicie własny gabinet lekarski to warto wiedzieć, że są specjalne programy do rejestracji pacjentów które ułatwiają zapisywanie czy nawet prowadzenie dokumentacji medycznej. Osobiście bardzo polecam z nich korzystać, praktyka lekarska powinna odbywać się przede wszystkim na pomocy pacjentom dlatego tak ważne jest aby na inne czynności poświęcać minimalną ilość czasu.
oliśka

Re: Akcesoria do gabinetu lekarskiego

Post autor: oliśka »

Poczytajcie sobie koniecznie tutaj https://alstor.pl/medycyna/icad-zaawans ... eligencji/ co oferuje firma iCAD. ProFound AI to ciekawe rozwiązania dla lekarzy. Warto bowiem stawiać na nowoczesne i praktyczne technologie. W dzisiejszych czasach jest to bardzo ważne.
BeataBeata Ósemka8

Re: Akcesoria do gabinetu lekarskiego

Post autor: BeataBeata Ósemka8 »

Ja muszę chyba pomyśleć nad wymianą aparatu do usg i bo mój stary pamięta jeszcze lata 90. Zastanawiam się nad tym aparatem SAMSUNG HERA I10 z firmy GEMET https://gemed.pl/strona/produkt/samsung_hera_i10 bo ma bardzo dobre parametry i system ultradźwiękowy połączony z wbudowanym regulowanym fotelem ginekologicznym, który pozwala na bardziej komfortową pracę.
ODPOWIEDZ