Szukam prawnika w Łodzi, który pomoże mi w rozwodzie - polecicie kogoś?

Awatar użytkownika
walicka
Posty: 73
Rejestracja: 03 sie 2019, 15:34

Szukam prawnika w Łodzi, który pomoże mi w rozwodzie - polecicie kogoś?

Post autor: walicka »

Szukam prawnika w Łodzi, który pomoże mi w rozwodzie - polecicie kogoś? Zależy mi na kimś, z kim łatwo będę mógł się dogadać.
AgnieszkaŻ

Re: Szukam prawnika w Łodzi, który pomoże mi w rozwodzie - polecicie kogoś?

Post autor: AgnieszkaŻ »

Moją sprawę rozwodową prowadziła pani adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska i wszystko poszło naprawdę sprawnie. Rozwód był jednak przed tym całym koronawirusem, jak teraz działają sądy to nie wiem.
Awatar użytkownika
walicka
Posty: 73
Rejestracja: 03 sie 2019, 15:34

Re: Szukam prawnika w Łodzi, który pomoże mi w rozwodzie - polecicie kogoś?

Post autor: walicka »

AgnieszkaŻ pisze: ↑04 gru 2020, 22:46 Moją sprawę rozwodową prowadziła pani adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska i wszystko poszło naprawdę sprawnie. Rozwód był jednak przed tym całym koronawirusem, jak teraz działają sądy to nie wiem.
A masz do niej może numer telefonu? Droga jest?
AgnieszkaŻ

Re: Szukam prawnika w Łodzi, który pomoże mi w rozwodzie - polecicie kogoś?

Post autor: AgnieszkaŻ »

walicka pisze: ↑04 gru 2020, 23:00 A masz do niej może numer telefonu? Droga jest?
Tutaj http://www.lodz-adwokat.pl/ znajdziesz, to jej strona internetowa. A co do cen to ja, jak porównywałam sobie wtedy to inni byli drożsi, nie wiem, jak teraz.
Awatar użytkownika
walicka
Posty: 73
Rejestracja: 03 sie 2019, 15:34

Re: Szukam prawnika w Łodzi, który pomoże mi w rozwodzie - polecicie kogoś?

Post autor: walicka »

Dzięki! A powiedz mi - ta pani wszystko ogarnie, wszystkie dokumenty, pozew itd? Bo ja to totalnie zielona jestem. U mnie niby nie szykuje się na rozwód stulecia, źle nie powinno być, ale jednak chcę mieć dobrego prawnika przy sobie.
AgnieszkaŻ

Re: Szukam prawnika w Łodzi, który pomoże mi w rozwodzie - polecicie kogoś?

Post autor: AgnieszkaŻ »

walicka pisze: ↑04 gru 2020, 23:32 Dzięki! A powiedz mi - ta pani wszystko ogarnie, wszystkie dokumenty, pozew itd? Bo ja to totalnie zielona jestem. U mnie niby nie szykuje się na rozwód stulecia, źle nie powinno być, ale jednak chcę mieć dobrego prawnika przy sobie.
Tak, bez obaw, wszystko ogarnie. Wiadomo, że zwykły człowiek w kwestiach prawnych nie wie co i jak. To naprawdę miła kobieta, taka normalna więc nie musisz się stresować. Mój rozwód był ciężki, więc cieszyłam się, że pani Monka była ze mną.
Awatar użytkownika
walicka
Posty: 73
Rejestracja: 03 sie 2019, 15:34

Re: Szukam prawnika w Łodzi, który pomoże mi w rozwodzie - polecicie kogoś?

Post autor: walicka »

Dzięki wielkie, po weekendzie będę sie kontaktowała. Mam nadzieję, że teraz sądy działają jako tako i uda mi się szybko "załatwić" temat.
Awatar użytkownika
wiktorwektor
Posty: 129
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:51

Re: Szukam prawnika w Łodzi, który pomoże mi w rozwodzie - polecicie kogoś?

Post autor: wiktorwektor »

Może nie w rozwodzie ale również w Łodzi w sprawach karnych pomoże mecenas Mariusz Olężałek, jego kancelaria ma nawet telefon czynny całą dobę. To osoba bardzo doświadczona, posiada dużą wiedzę z zakresu prawa karnego, specjalizuje się również w prawie o ruchu drogowym, wypadki, jazda po spożyciu czy inne łamanie przepisów na drodze to miejsce do jego szybkiego i sprawnego działania w obronie klienta.
ODPOWIEDZ