suchość pochwy

Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 261
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:01

suchość pochwy

Post autor: Eliza111 »

Kobiety możecie mi poradzić co stosować na suchość pochwy?
Awatar użytkownika
Karola123
Posty: 22
Rejestracja: 24 cze 2020, 13:08

Re: suchość pochwy

Post autor: Karola123 »

Polecam Ci lubrykanty. Poczytaj o tym na stronie http://xn--wiat-lubrykantw-8rb76o.pl/ tutaj masz dokładnie opisane jak one działają jakie mamy ich rodzaje jak stosować. Powinno Ci to pomóc.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 261
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:01

Re: suchość pochwy

Post autor: Eliza111 »

O bardzo dziękuje za radę. Nie sądziłam że tyle kobiet na to cierpi. Przeczytałam o tym właśnie na tej stronie. Opinie o tym produkcie są dobre także zdecydowałam się zamówić.
Awatar użytkownika
Karola123
Posty: 22
Rejestracja: 24 cze 2020, 13:08

Re: suchość pochwy

Post autor: Karola123 »

Cieszę się że pomogłam. Pozdrawiam.
Kińa

Re: suchość pochwy

Post autor: Kińa »

Dziewczyny mam ostatnio bardzo poważny problem z uchościa :( nie umiem sobie z tym poradzić moze macie jakieś sprawdzone metody
Miśka

Re: suchość pochwy

Post autor: Miśka »

Miałam podobne problemy do Ciebie, od jakiegoś czasu borykam się z suchością pochwy która utrudnia mi codzienne funkcjonowanie. Miałam nadzieję ze samo przejdzie ale od porodu minęło już pół roku a ja nadal czułam dyskomfort. Mój ginekolog polecił mi globulki dopochwowe Cicatridina które pomogły mi odbudować błonę . Teraz juz nie czuje suchości i dyskomfortu w trakcie stosunku
Awatar użytkownika
kolaczka
Posty: 150
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:42

Re: suchość pochwy

Post autor: kolaczka »

A nie myslalas o uzywaniu zelu nawilzajacego? u mnie lubrykant na bazie wody feminum z kwasem mlekowym sprawdza sie genialnie. nie tylko nawilza i koi podraznienia ale tez zapobiega infekcjom i faktycznie ulatwia stosunek plciowy i zwieksza doznania :) cos fantastycznego !
Awatar użytkownika
olkas
Posty: 136
Rejestracja: 07 cze 2020, 20:09

Re: suchość pochwy

Post autor: olkas »

Z tym trzeba iść do ginekologa, najlepiej doradzi. Jeśli chodzi o gabinet w Andrychowie to na Krakowskiej mieści się https://www.lekarze-kolber.pl/ginekolog Ja od dawna tam chodzę na wizyty i jestem w 100 % zadowolona z ich opieki medycznej. Wszystko jest na poziomie, lekarze mają dobre podejście do pacjentek, są empatyczni a ośrodek jest nowoczesny. Cenowo tez jest zdecydowanie w porządku. Także jeśli jesteście z okolicy to sobie ich sprawdźcie.
Żonkila

Re: suchość pochwy

Post autor: Żonkila »

Najlepiej z taka dolegliwością iśc do swojego ginekologa, on zbada nas i stwierdzi jaka moze być przyczyna naszego stanu https://antykoncepcjanamiare.pl/infekcj ... jczesciej/ czesto taki problem moze być przyczyna jakiejś infekcji, dlatego dobrze jest się zbadac
kukuś

Re: suchość pochwy

Post autor: kukuś »

W przypadku gdy pojawi się bakteryjne zapalenie pochwy leczenie można od razu zacząć stosować lek Octenisept, a w następnej kolejności udać się do lekarza. Ważne, żeby zacząć działać jak najszybciej, aby nie dopuścić do zbytniego rozwoju choroby i infekcji. Im szybciej będzie zdiagnozowana i leczona tym krócej potrwa
Xeńka

Re: suchość pochwy

Post autor: Xeńka »

Wiadomo, że każdy z nas czasami zmaga się z infekcjami intymnymi. Kobiety częściej się do tego przyznają i nie wstydzą się o tym mówić. Ja również mam problem z suchością pochwy, która objawia się bólem, swędzeniem i pieczeniem. Pani farmaceutka poleciła mi fajne globulki dopochwowe cicatridina. Są one bez recepty i stosuję je na noc. Aplikuję sobie jedną globulkę na noc i już po kilku dniach dolegliwości znikają :)
Awatar użytkownika
patra
Posty: 212
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: suchość pochwy

Post autor: patra »

Ja mogę polecić żel papilocare, on zdecydowanie poprawia nawilżenie pochwy a nawet potrafi usunąć wirusa hpv z szyjki macicy , pomaga też leczyć zmiany które wywołał ten wirus w okolicach intymnych. Można go nawet stosować profilaktycznie i to nie tylko jeśli często zmieniasz partnerów

iplus jak sprawdzić pozostały limit
słowik

Re: suchość pochwy

Post autor: słowik »

Rozumiem Cię doskonale, bo ja sama miałam podobny problem... Ale nie czekałam na to, aż stan się pogorszy. Poszłam do mojego ginekologa (polecam dr Wieczorka z warszawskiej kliniki Renort - Słuchając Ciała), który doradził odpowiednią kurację. Bardzo polecam, Pan Doktor okazał się wręcz cudotwórcą! Jestem niesamowicie zadowolona!
Zonia

Re: suchość pochwy

Post autor: Zonia »

O rany, czego ja nie próbowałam -- chyba wszystkich żeli na bazie wody, sprawdzały się, no ale niestety, tylko chwilowo. Jak dla mnie ulga była za krótka. Dlatego zdecydowałam się spróbować globulek Vagisan, słyszałam o nich kiedyś i podpytałam farmaceutki. Bardzo fajnie się u mnie sprawdzają, w tym momencie stosuję już tylko "profilaktycznie", dwa razy w tygodniu.
dłoń

Re: suchość pochwy

Post autor: dłoń »

Ja tez miewałam takie stany suchości. Mój gienkolog - dr Porębski z kliniki warszawskiej https://babkamedica.pl/ zalecił mi odpowiednią kurację - wewnętrzną i zewnętrzną. U mnie sprawdził się krem dopochwowy z estradiolem + jeszcze dodatkowe suplementy od wewnątrz. Czuję się dużo lepiej.

rj45 c
kamra

Re: suchość pochwy

Post autor: kamra »

Dzięki ginekologii estetycznej kobiety mogą skutecznie rozwiązywać problemy związane z nietypowym wyglądem, dyskomfortem czy bólem, które mogą wpływać na ich życie seksualne i codzienne funkcjonowanie.
ODPOWIEDZ