Pranie foteli w aucie

Awatar użytkownika
anita-77
Posty: 6
Rejestracja: 05 mar 2020, 16:12

Pranie foteli w aucie

Post autor: anita-77 »

Cześć, jakiś czas temu moje dziecko rozlało sok na tylnym siedzeniu samochodu. Fotel cały się klei, a ja nie wiem, jak go doczyścić. Macie jakieś rady?
Awatar użytkownika
Polianna84
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2020, 4:53

Re: Pranie foteli w aucie

Post autor: Polianna84 »

Moim zdaniem najlepiej skorzystać z profesjonalnego prania. Takie usługi na terenie Warszawy oferuje http://www.eko-parowozik.pl/. Możesz się z nimi dogadać w sprawie dojazdu. Używają naprawdę dobrej jakości środków chemicznych :)
Awatar użytkownika
dorszek
Posty: 45
Rejestracja: 25 lut 2020, 11:33

Re: Pranie foteli w aucie

Post autor: dorszek »

Takie plamy są bardzo trudne do wyczyszczenia, dlatego aby oszczędzić sobie zbędnego wysiłku najlepiej zlecić czyszczenie profesjonalnej firmie, która posiada dobry sprzęt i środki czyszczące. Ofertę takiej firmy można znaleźć na stronie https://www.pranieolsztyn.pl/. Zleciłem im czyszczenie tapicerki w moim samochodzie i byłem bardzo zadowolony z efektu.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 293
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Pranie foteli w aucie

Post autor: lady30 »

Ooo też bym wzywała fachowców. Sama się kiedyś męczyłam z plamą na kanapie, materiał się całkiem zmechacił od moich prób a plama cały czas była. Mąż wezwał ekipę i w 10 minut było po plamie. A to wcale nie są nie wiem jak duże koszty. Zobacz sobie na ofertę https://getclean.pl/lokalizacje/poznan/ . Firma działa na terenie kilku miast. Mają duże doświadczenie, szybko realizują zlecenia, dokładnie wyceniają przed podjęciem pracy.
ODPOWIEDZ