Potrzebny tłumacz przysięgły

Awatar użytkownika
greta1999
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2020, 14:50

Potrzebny tłumacz przysięgły

Post autor: greta1999 »

Cześć dziewczyny! Niedawno kupiliśmy z mężem auto sprowadzone z Anglii, więc wszystkie dokumenty są w języku angielskim. Potrzebny tam dobry tłumacz przysięgły. Co sądzicie o Pani Danucie z tlumaczka-przysiegla.pl? Zlecałyście jej jakieś tłumaczenia?
Awatar użytkownika
zofia_99
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2020, 2:27

Re: Potrzebny tłumacz przysięgły

Post autor: zofia_99 »

Pani Danuta to najlepszy tłumacz przysięgły języka angielskiego w Warszawie. Wielokrotnie korzystałam z jej usług i zawsze błyskawicznie realizowała zlecenia w dodatku w konkurencyjnej cenie. Nie mogę nie polecić. Profesjonalizm pełną parą :)
tłumacz25

Re: Potrzebny tłumacz przysięgły

Post autor: tłumacz25 »

Jeśli szukasz usługi tłumaczeń tłumacz przysięgły z ukraińskiego jest bardzo dobrą stroną. Oferują oni bezpłatną wycene, zostanie przedstawiona oferta po sprawdzeniu długości dokumentu oraz jeog trudności. Polecam ja sama korzytsałam z jego usługi.

agencja celna w warszawie
tyśka

Re: Potrzebny tłumacz przysięgły

Post autor: tyśka »

Tutaj https://tlumaczenia.lodz.pl macie namiar na biuro tłumaczeń, które oferuje nie tylko tłumaczenia pisemne, ale również ustne. Bardzo dobrze się one sprawdzają w różnych sytuacjach. Na pewno jest to idealne rozwiązanie przy zawieraniu umów z obcokrajowcami, ale nie tylko.
ODPOWIEDZ