Ochrona na konferencję

Awatar użytkownika
Rachela1975
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2021, 2:39

Ochrona na konferencję

Post autor: Rachela1975 »

Witajcie, niedługo w mojej firmie ma się odbyć długo wyczekiwana konferencja, na której oczywiście nie może zabraknąć stróżujących. Myślicie, że trudno jest teraz znaleźć zaufaną firmę zapewniającą takie usługi jak ochrona imprez masowych? Wystarczy kierować się opiniami innych czy warto zwrócić uwagę na coś innego?
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 302
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:13

Re: Ochrona na konferencję

Post autor: kasiakowa06 »

Rachela1975 pisze: 29 cze 2021, 19:36 Witajcie, niedługo w mojej firmie ma się odbyć długo wyczekiwana konferencja, na której oczywiście nie może zabraknąć stróżujących. Myślicie, że trudno jest teraz znaleźć zaufaną firmę zapewniającą takie usługi jak saippsecurity.pl/2-zakres_dzialan? Wystarczy kierować się opiniami innych czy warto zwrócić uwagę na coś innego?
Wg mnie opinie robią tu robotę. Warto tylko zwrócić uwagę na porównanie skali imprezy i np. obiektu, w którym będzie konferencja. Ja korzystałam z usług agencji Kontra24 https://kontra24.pl/imprezy-masowe-ochrona/ i na pewno mogę ją polecić.
Obrazek
Zdziś

Re: Ochrona na konferencję

Post autor: Zdziś »

Przez chwilę zastanawiałem się po co ochrona na konferencji. Ale widocznie czasami istnieje taka potrzeba. Nasza firma korzysta przeważnie z oferty hotelu https://nadmorski.pl/ . Tam nad bezpieczeństwem uczestników eventu oraz gości czuwa obsługa obiektu.
ODPOWIEDZ