Jaki rodzaj antykoncepcji?

Awatar użytkownika
Hiacynta
Posty: 14
Rejestracja: 04 cze 2019, 10:14

Jaki rodzaj antykoncepcji?

Post autor: Hiacynta »

Cześć, jaki rodzaj antykoncepcji jest waszym zdaniem najlepszy? Wybór jest duży, a ja nadal nie jestem pewna, co jest najbardziej odpowiednie dla mnie.
Awatar użytkownika
Apolonia1970
Posty: 6
Rejestracja: 18 gru 2019, 7:17

Re: Jaki rodzaj antykoncepcji?

Post autor: Apolonia1970 »

Jeśli masz wątpliwości to polecam Ci skorzystać z pomocy gabinetu antykoncepcja24.com. Mają w zespole profesjonalnych lekarzy, którzy poradzą Ci, co będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem :) Ważne, żeby nie wstydzić się pytać, gdy coś jest niejasne. W każdej chwili możesz zadzwonić i umówić się na wizytę.
Awatar użytkownika
nerwa
Posty: 126
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:45

Re: Jaki rodzaj antykoncepcji?

Post autor: nerwa »

Tak, najlepiej oczywiście wybierać w porozumieniu z lekarzem i nie ma co się upierać na konkretną metodę bo antykoncepcja musi być odpowiednio i indywidualnie dopasowana do każdej osoby. Na przykład ja na początek dostałam niskodawkowe tabletki vines
Awatar użytkownika
honorata
Posty: 58
Rejestracja: 12 lut 2020, 12:24

Re: Jaki rodzaj antykoncepcji?

Post autor: honorata »

Antykoncepcję dobiera dla nas tylko i wyłącznie ginekolog. I to na podstawie wielu czynników tak naprawdę, ale wizyta w gabinecie i wywiad z nami to rzeczy są nieuniknione. Wiele informacji co to jest antykoncepcja, jakie są jej rodzaje itp to na https://antykoncepcjanamiare.pl/antykon ... -na-miare/ można sobie też sporo poczytać.
Ostatnio zmieniony 04 cze 2020, 14:55 przez honorata, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
opium
Posty: 105
Rejestracja: 28 maja 2020, 13:52

Re: Jaki rodzaj antykoncepcji?

Post autor: opium »

Czasami antykoncepcja standardowa zawodzi, zapomnimy tabletki czy coś i już stres, albo prezerwatywa zostanie uszkodzona, przecież takie rzeczy się zdarzają.. W takich sytuacjach zawsze mam na wszelki wypadek tabletki https://9tygodni.pl to legalne i przynajmniej jestem o siebie spokojna. Co prawda ja ich jeszcze nie używałam, bonie musiałam, ale moja przyjaciółka już raz potrzebowała je zastosować i było ok.
buźka

Re: Jaki rodzaj antykoncepcji?

Post autor: buźka »

Bywa tak, że antykoncepcja jest nieskuteczna. W Polsce prawo nie stoi po stronie kobiet. Powinniśmy brać przykład z Czechów, gdzie ustawa aborcyjna jest znacznie mniej restrykcyjna i każda kobieta legalnie może usunąć ciążę do 12 tygodnia. Zaraz z granicą po czeskiej stronie jest klinika ginekologiczna Stonava, tam otrzymasz pomoc.
ODPOWIEDZ