Gabinet logopedyczny Bochnia

Awatar użytkownika
kornelia-80
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2020, 14:07

Gabinet logopedyczny Bochnia

Post autor: kornelia-80 »

Witajcie dziewczyny :) Chciałabym zapisać swojego synka do logopedy na terapię dysleksji. Znajoma poleciła mi gabinet logopeda-bochnia.pl. Może macie jakieś opinie na jego temat? Polecacie wybrać się tam z dzieckiem.
Awatar użytkownika
Odyla-66
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2020, 9:53

Re: Gabinet logopedyczny Bochnia

Post autor: Odyla-66 »

Szczerze uważam, że to najlepszy gabinet logopedyczny w Bochni. Pani doktor ma fantastyczne podejście do dzieci i widać, że praca jest jej pasją. Stosuje skuteczne metody leczenia, więc efekty można zauważyć bardzo szybko. Polecam!
Aśka

Re: Gabinet logopedyczny Bochnia

Post autor: Aśka »

Jakbyście szukały sprawdzonych pomocy logopedycznych to zachęcam was do odwiedzenia tego sklepu internetowego https://www.komlogo.pl/ Mają różnego typu pomoce jak książki, gry czy nawet programy komputerowe. Można na nich polegać, to świetne narzędzia do pracy z dziećmi.
Kaliśka

Re: Gabinet logopedyczny Bochnia

Post autor: Kaliśka »

Jeśli chodzi o skuteczne metody na radzenie sobie z problemami logopedycznymi to warto skorzystać z metody Tomatisa. Terapia logopedyczna metodą Tomatis w Kielcach https://www.tomatiskielce.pl/tomatis w przypadku mojego syna okazała się strzałem w dziesiątkę. Próbowaliśmy różnych sposobów i byliśmy u kilku logopedów zanim trafiliśmy tutaj. Dopiero teraz są świetne efekty. Janek zaczyna mówić pojedyncze słowa, a jeszcze niedawno tylko mruczał i bełkotał.
ODPOWIEDZ