upadłość konsumencka jelenia góra

koraś131

upadłość konsumencka jelenia góra

Post autor: koraś131 »

Cześć wszystkim. Wpadłem tutaj tylko i wyłącznie po to żeby szczerze polecić usługę upadłość konsumencka jelenia góra! Niestety sytuacja finansowa mnie do tego zmusiła i nic nie poradze. Jednak Pani Katarzyna pomogła mi z wszystkimi formalnościami i wyszedłem na prostą! Pozdrawiam każdego i czekam na komentarze! Miłego wieczoru
bąrry

Re: upadłość konsumencka jelenia góra

Post autor: bąrry »

W sumie nie znam się na tym, ale bankructwo konsumenckie to nie jest wcale takie złe rozwiązanie. Czasami, jeśli nas nie znają, to można powiedzieć, że współczują. A jednak nie każdy może powiedzieć, że ma wsparcie. Wiem, o co chodzi, dlatego ja powiem, że "upadłych" nie neguję, a tu możecie sprawdzić jak wnioskować samodzielnie o upadłość - jak-oglosic-upadlosc-konsumencka.pl .
Wieńka

Re: upadłość konsumencka jelenia góra

Post autor: Wieńka »

koraś131 pisze: ↑06 lip 2021, 20:22 Cześć wszystkim. Wpadłem tutaj tylko i wyłącznie po to żeby szczerze polecić usługę upadłość konsumencka! Niestety sytuacja finansowa mnie do tego zmusiła i nic nie poradze. Jednak Pani Katarzyna pomogła mi z wszystkimi formalnościami i wyszedłem na prostą! Pozdrawiam każdego i czekam na komentarze! Miłego wieczoru
Mi przez proces upadłości konsumenckiej pomógł przejść adwokat Paweł Marchewka https://www.adwokatmarchewka.pl ,szczerze polecam, mecenas ma ogromną wiedzę w tym zakresie.
ODPOWIEDZ