Urlop, a deszcz

Wybierasz się w podróż? Napisz o tym, opowiedz o swoich planach, podziel się z nami doświadczeniami z podróży. Opisz hotele lub inne miejsca noclegowe, rozpisz trasę, napisz czym dotarłeś do celu!
Dżesika

Urlop, a deszcz

Post autor: Dżesika »

Cześć!

Chciałabym polecić Wam stronę gdzie jest radar opadów a mianowicie - https://radaropadow.live/. Polecam, ponieważ rok temu, jak udało nam się trafić nad nasze polskie morze, to nie było dnia, w którym nie sprawdzałam gdzie jest deszcz. I udało się zawsze trafić tak na plażę, że nie padał deszcz, mimo że ogólnie dni były deszczowe. Świetna sprawa jak wybieracie się też nad jezioro czy inny akwen. POLECAM!
deoł

Re: Urlop, a deszcz

Post autor: deoł »

Na pewno mi się przyda, dzięki! Właśnie planuje urlop nad jeziorem, na domkach, więc dobra pogoda mi się przyda :). Jedziemy ze znajomymi do ośrodka Riviera w Krasnem. Tam będziemy sobie urlopować przez tydzień, nad czystym jeziorem, na plaży, mają boiska, wiec na pewno sobie jeszcze pogramy w nogę albo chociaż w badmintona, bo zabieram paletki hahaha. Byliśmy już w tym ośrodku kilka razy i zawsze bawiliśmy się świetnie :).
Wąski

Re: Urlop, a deszcz

Post autor: Wąski »

Ja akurat czasami z deszczu się bardzo cieszę i to dlatego, że przede wszystkim wtedy mogę bez problemów zbierać wodę do zbiornika z deszczówką. W sumie jeszcze kliknij tutaj jeśli również jesteś zainteresowany tym jaką pompę najlepiej jest wybrać do takiego zbiornika. Jak dla mnie jest to niezwykle ważne.
kamaś

Re: Urlop, a deszcz

Post autor: kamaś »

Dla tego w takich własnie momentach trzeba sprawdzać pogodę np tutaj telepogoda.pl znajdziecie pogodę która się sprawdza. Ja już nie raz pojechałam nad morze i niestety natrafiłam na deszcz. Teraz zawsze sprawdzam i nie mam niespodzianek związanych ze złą pogodą. Musze przyznać że super sprawa
ODPOWIEDZ