Piesek w podróży?

Wybierasz się w podróż? Napisz o tym, opowiedz o swoich planach, podziel się z nami doświadczeniami z podróży. Opisz hotele lub inne miejsca noclegowe, rozpisz trasę, napisz czym dotarłeś do celu!
Aguś33

Piesek w podróży?

Post autor: Aguś33 »

Czołem, zastanawiam się nad pewną rzeczą, mamy od niedawna pieska no może z 2-3 miesiące. Szykuje się nam podróż nie długo i zastanawiamy się czy ją brać, jednak trochę trzeba przejechać. Myśleliśmy by jej po prostu nie stresować i zostawić pod jakąś opieką na ten czas w Gdańsku, lecz nie mamy pomysłu gdzie... Ktoś coś?

mechanix wear original vent
łapka211

Re: Piesek w podróży?

Post autor: łapka211 »

Generalnie to takiego pieska w zyciu bym nie wzieła w podróż. Prędzej bym odwołala hehe ;P. Co do hotelu to warto zerknąc na jakąś ofertę np. sprawdz Pethomer, tam bardzo dobrze zajmuja sie psami. Psy maja opieke, są dobrze karmione no i wychodza z opiekunami na spacery. Ci opiekunowie to również są dobre dla zwierząt osoby, które potrafią się zaprzyjaźnić z psem.
Aguś33

Post autor: Aguś33 »

Ale pethomer to nie jest chyba hotel nie? To są opiekunowie, konkretne osoby. Jaką mogę mieć pewność, że daje psa pod właściwą opiekę, szczególnie takiego małego, o którego trzeba dbać? Masz jakieś doświadczenia z nimi? Ja tylko o nich słyszałam, ale nie jestem zbytnio zaznajomiona z tematem.
łapka211

Re: Piesek w podróży?

Post autor: łapka211 »

Inaczej, to są opiekunowie, którzy są wpierw bardzo dobrze weryfikowani w odpowiedni sposób. Możesz się tak dogadać z PetHomerem, że to on przychodzi do Twojego domu np. aby wyprowadzić psa, ale możesz też go zawieść do domu opiekuna. Sądze, że to lepsza opcja bo pies wtedy nie jest sam. Zresztą poczytaj sobie, tutaj masz więcej info https://pethomer.com/.
Żabka21

Re: Piesek w podróży?

Post autor: Żabka21 »

Pehomer to mega fajna sprawa, nasz piesek bardzo lubi taka opcje bo pethomer przychodzi do nas, a sam zwierzak jest na tyle samodzielny, ze wystarczy go tylko wyprowadzić, dac jeść i chwile się pobawić. Resztę dnia bawią się razem z kotem o jest wszystko w porządku :D.
Zoośka

Re: Piesek w podróży?

Post autor: Zoośka »

Psy różnie reagują na podróż samochodem. Nie każdy będzie zadowolony z tego faktu, więc warto go jakoś przygotować. U nas na przykład dobrze działa na stresujące wyprawy jego przytulanka - piszczący sęp https://johndog.pl/produkt/sep/. Nasz szczeniak pokochał ją od pierwszego wejrzenia! Nigdy nie stosowaliśmy uspokajaczy w formie tabletek czy olejków, chociaż wiem, że w kryzysowej sytuacji ludzie je podają.
ODPOWIEDZ