Bus do Francji

Wybierasz się w podróż? Napisz o tym, opowiedz o swoich planach, podziel się z nami doświadczeniami z podróży. Opisz hotele lub inne miejsca noclegowe, rozpisz trasę, napisz czym dotarłeś do celu!
Awatar użytkownika
Konstancja-94
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:26

Bus do Francji

Post autor: Konstancja-94 »

Cześć! Chciałabym odwiedzić znajomą, która mieszka we Francji, dlatego też szukam sprawdzonej firmy przewozowej. Możecie mi kogoś polecić? :)
Awatar użytkownika
Dżamila93
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2020, 10:04

Re: Bus do Francji

Post autor: Dżamila93 »

Jeśli chodzi o Francję, to mogę polecić transporthiszpania.com. Jeżdżą stałymi trasami, które doskonale znają. Podróż z nimi jest komfortowa, bezpieczna i w dobrej cenie. Nic dodać, nic ująć.
ołówkowa

Re: Bus do Francji

Post autor: ołówkowa »

Jedynie do Niemczech, Belgii i Holandii mogę Ci doradzić firmę http://www.beegeebus.pl/ . Mają bardzo komfortowe busiki, w srodku zawsze jest WiFi oraz klimatyzacja. Jakbyś jechała latem bez klimatyzacji takim busem to ledwo byś wytrzymała - uwierz mi.
jeżowskiandrzej58

Re: Bus do Francji

Post autor: jeżowskiandrzej58 »

Dla mnie bus do anglii powinien posiadać przede wszystkim wygodne siedzenia, sprawną klimatyzację oraz w miarę dużą przestrzeń, aby pasażerowie nie siedzieli obok siebie jak serdelki. Fajnie też, jakby cena nie była kosmiczna. Osobiście lubię firmę MikeBus bo wyróżnia się zdecydowanie wyższym standardem na tle innych firm.
ODPOWIEDZ