Oryginalne sukienki

Wszystko o modzie, dobrym guście i projektantach ubrań. Inspirujemy, podpowiadamy, dzielimy się informacjami o ciekawych rabatach i promocjach!
Awatar użytkownika
rita1967
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2021, 1:06

Oryginalne sukienki

Post autor: rita1967 »

Hej kochane! Dobrze wiem, że każda z was chciałaby mieć w szafie choć jedną sukienkę, której nie może mieć nikt inny, prawda? Dzięki temu poczucie bycia wyjątkową jest gwarantowane. Ja doszłam do wniosku, że najrozsądniej byłoby zamawiać sukienki od projektanta i to szyte według waszych oczekiwań. Co o tym sądzicie? Może macie już takie wyjątkowe egzemplarze w swojej szafie?
mamuśulka

Re: Oryginalne sukienki

Post autor: mamuśulka »

Jeśli chodzi o sukienki, to jednak postawiłabym na klasykę. Natomiast sukienki tego typu: https://flawless.pl/tag/sukienki-przed-kolano/ stanowią świetną bazę do stworzenia oryginalnej stylizacji. Przy jednolitych i dopasowanych sukienkach spokojnie możemy bawić się dodatkami oraz kolorami. Można pomyśleć o jakiś nietypowych butach czy np. kapeluszu który dopełni całość. Jednak, gdy sytuacja będzie togo wymagała, możemy włożyć ta samą sukienkę w klasycznym stylu i wyglądać elegancko i profesjonalnie.
ODPOWIEDZ