jenefer.pl - opinie

Wszystko o modzie, dobrym guście i projektantach ubrań. Inspirujemy, podpowiadamy, dzielimy się informacjami o ciekawych rabatach i promocjach!
Awatar użytkownika
Adela73
Posty: 7
Rejestracja: 08 mar 2020, 17:56

jenefer.pl - opinie

Post autor: Adela73 »

Hej, jakie macie opinie o sklepie jenefer.pl? Kupujecie u nich ciuchy? Jakiej są jakości? Jak ogólnie firma - rzetelna? Będę wdzięczna jeśli podzielicie się swoimi doświadczeniami 🙂
Awatar użytkownika
adela_99
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2020, 5:01

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: adela_99 »

Kupowałam u nich bluzy, bluzki i swetry. Wszystko było fajnej jakości, bardzo ładne rzeczy sobie poznajdowałam. Ceny super. Przesyłka szybka i dobrze zapakowana. Jestem zdecydowanie na tak jeśli chodzi o ten sklep.
Awatar użytkownika
Paula_84
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2021, 20:36

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Paula_84 »

Jeśli chodzi o kombinezony to mają naprawdę fajny wybór. Podobają mi się ich ceny, a kontakt ze sklepem jest naprawdę dobry. Często u nich kupuję i jeszcze nigdy nie byłam zawiedziona. Zawsze te zakupy kończą się moim zadowoleniem.
Awatar użytkownika
oksana93
Posty: 2
Rejestracja: 07 sty 2020, 18:44

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: oksana93 »

Fajnej jakości za bardzo fajne ceny bluzy, bluzki, spodnie czy kombinezony. Można też tutaj znaleźć fajne dodatki. Ja jestem zadowolona z zakupów w Jenefer, robię je regularnie i mam ogromną satysfakcję z nich.
Awatar użytkownika
Nika_67
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2020, 22:34

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Nika_67 »

Przecudowne, przepiękne sukienki. Jest w czym wybierać, są modne i ponadczasowe, są klasyczne i zwyczajnie ładne. Naprawdę każda z Pań znajdzie tu coś dla siebie. Ja zakochałam się w kilku, ale póki co kupiłam zaledwie trzy :)
Awatar użytkownika
Ryksa
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2020, 12:15

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Ryksa »

Bardzo szybka realizacja zamówienia, paczki przychodzą naprawdę błyskawicznie. Są dobrze zapakowane, żadne ubranie się nie zniszczyło. Ostatnio kupowałam spodnie, ale warte zakupów są też ubrania z innych działów. Polecam.

parafia męcina
Awatar użytkownika
Roza88
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2021, 6:38

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Roza88 »

W sklepie Jenefer znajdziecie mnóstwo fajnych ubrań, ceny są naprawdę bardzo zachęcające do zakupów, jakość jest bardzo przyzwoita. Ja kupuję tu i koszule i spodnie i swetry i jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
Maryna_64
Posty: 2
Rejestracja: 09 gru 2020, 13:30

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Maryna_64 »

Jeśli chcecie kupić swetry w fajnej jakości, a przy tym nie zapłacić majątku to zdecydowanie warto pobuszować w sklepie Jenefer. Znajdziecie tu mnóstwo fajnych ubrań i klasycznych i bardziej odjechanych. Ale na pewno znajdziecie tu coś dla siebie.
Weżka

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Weżka »

Adela73 pisze: ↑06 maja 2021, 18:00 Hej, jakie macie opinie o sklepie jenefer.pl? Kupujecie u nich ciuchy? Jakiej są jakości? Jak ogólnie firma - rzetelna? Będę wdzięczna jeśli podzielicie się swoimi doświadczeniami 🙂
Oj tak! Jak najbardziej polecam Ci ten sklep. Kupiłam sobie u nich ostatnio kilka ciuszków na lato. Ale moje serce skradła szczególnie letnia sukienka w przepięknym, błękitnym kolorze.
łaczka

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: łaczka »

A ja przyznaję, że nie znalazłam tego sklepu zupełnie i zajrzałam z Waszego polecenia. Kurczę, piękne rzeczy mają! A do tego ich ceny też są mocno zachęcające. Ja na razie zamówiłam sobie dwie piękne bluzy na ten okres przejściowy przed latem i przepiękną sukienkę. Nie mogę się już doczekać, kiedy ją założę :)
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Kamilla36 »

Uważam, że biżuteria to bardzo ważna rzecz, szczególnie na ślubie, ponieważ ona dodaje bardzo fajnego stylu, ozdoby stylizacji i mam wrażenie, że dobór odpowiedniej biżuterii również jest bardzo ważny. Musicie sprawdzić, skorzystać i przede wszystkim wybrać najciekawsze opcje.

___
międzyzdroje spa z basenem
Awatar użytkownika
Jana79
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2021, 20:52

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Jana79 »

Świetne bluzki, spodnie, kostiumy, sukienki. Doskonała jakość i jeszcze fajniejsze ceny. Duży wybór, szybka realizacja zamówienia. Wszystko w jak najlepszym porządku. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Alicja
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2021, 20:41

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Alicja »

To jeden z moich ulubionych sklepów. Kupiłam ostatnio dwie spódnice. można u nich znaleźć naprawdę fajne, oryginalne rzeczy. Fajna jakość, nawet po praniu rzeczy wyglądają super.
Awatar użytkownika
adriana-95
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2020, 0:39

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: adriana-95 »

Lubię u nich kupować. Teraz co prawda nie jest na to sezon ale uwielbiam ich swetry. Są super, ciepłe, wygodne, stylowe i komfortowe. Kupuję u nich regularnie, jestem zadowolona z każdego zakupu.
Awatar użytkownika
Oktawia-81
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2021, 7:42

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Oktawia-81 »

A ja najbardziej chwalę sobie koszule. Znalazłam kilka takich w których natychmiast się zakochałam, a nie widziałam ich nigdzie indziej. Lubię zakupy w sklepie Jenefer. Są miłe, łatwe i przyjemne.
Awatar użytkownika
Mirela-90
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2020, 12:35

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Mirela-90 »

Tak, ten sklep jest naprawdę świetny. Można wybrać dla siebie naprawdę fajne ciuchy. A ceny? Ceny sa znakomite. Kupuję u nich i koszule i sukienki i spodnie. Wszystko co się da :)
Awatar użytkownika
Oksana-63
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2021, 10:12

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Oksana-63 »

Polecam sklep jenefer, świetne ubrania, dobrej jakości ale w bardzo fajnych, atrakcyjnych cenach. Można znaleźć tu w zasadzie wszystko: koszule, sukienki, spódnice, spodnie. Naprawdę warto.
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: ragatara »

Każda kobieta lubi biżuterię i różne błyskotki, jeśli szukacie taniego sklepu właśnie z takimi rzeczami, to zajrzyjcie na stronę https://edibazzar.pl/ Osobiście jestem bardzo zakochana w ich produktach i mam ich już naprawdę sporo. Od kolczyków po torebki, wszystko super jakości,
Awatar użytkownika
Semira-81
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2021, 9:28

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Semira-81 »

Ja znalazłam w tym sklepie świetne bluzy. Zwykle nie mogłam znaleźć dla siebie czegoś wartego uwagi, bo bluzy były mało kobiece. A tu? Super fajne damskie bluzy, bluzki i sukienki. Super.
Awatar użytkownika
Róża91
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2020, 22:49

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Róża91 »

Szukałam ostatnio jakiejś sukienki na wesele, znalazłam idealną w Jenefer. Cena - zachwycająca. Jakość - super. Szybkość realizacja zamówienia - błyskawiczna. Kontakt ze sklepem - wzorowy.
Awatar użytkownika
Sabrina_85
Posty: 2
Rejestracja: 26 paź 2020, 7:49

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Sabrina_85 »

Można u nich znaleźć nie tylko fajne sukienki czy spodnie ale także dodatki: torebki, klapki, nerki itp. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie, nigdy jeszcze się nie zawiodłam.
Awatar użytkownika
kamira86
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2021, 15:27

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: kamira86 »

Bardzo fajny wybór jeśli chodzi o letnie bluzki, każa dziewczyna znajdzie tu coś dla siebie. Naprawdę różne style, różne fasony - dla każdego coś miłego. Ja jestem szczęśliwa że znalazłam ten sklep. Jest świetny.
Kaśka

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Kaśka »

Ja polecam sklep erotyczny www.intymnosc24.pl w którym też znajdziecie rewelacyjne kombinezony damskie oraz męskie w atrakcyjnie niskich cenach. Rewelacyjne bezpieczne płatności oraz niski koszt przesyłki kurierskiej. Mogę Wam z czystym sercem polecić ten oto sklep intymny online.
Awatar użytkownika
Aurelia
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2021, 23:32

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Aurelia »

Bardzo polecam ten sklep. Takie ubrania jak koszule są w bardzo atrakcyjnych cenach. Ładne i dobrej jakości. Bardzo warto. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.
Awatar użytkownika
Agata98
Posty: 2
Rejestracja: 09 lis 2020, 20:26

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Agata98 »

Jeśli chcecie sobie kupić ubrania i interesują Was bluzki, kombinezony czy spodnie, to zdecydowanie warto postawić na sklep Jenefer. Bardzo dobra jakość, ogromny wybór i super atrakcyjne ceny.
Awatar użytkownika
Stela_73
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2021, 14:02

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Stela_73 »

Ja szukałam ostatnio sukienki, w końcu znalazłam naprawdę fajne i tanie w tym sklepie. Modne i ponadczasowe, bardzo fajne jakościowo. Bardzo polecam zakupy w tym sklepie, będziecie zadowolone.
Awatar użytkownika
Ernestyna1973
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2021, 7:32

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Ernestyna1973 »

Lubię bluzy, bardzo często kupuję je w sklepie Jenefer. Są naprawdę takie jak lubię, a wybór jest super. Można znaleźć coś dla siebie w każdym stylu. Ja jestem zadowolona za zakupów u nich, Wy tez będziecie.
Awatar użytkownika
Aida
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2020, 22:05

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Aida »

W Jenefer znajdziecie fajne spódnice, spodnie, sukienki czy swetry. Wszystko w bardzo fajnej jakości. Ładne, modne i solidne. Ja uwielbiam robić u nich zakupy. Zawsze znajdę coś co mi się spodoba.
Awatar użytkownika
Świetlana
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2021, 22:46

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Świetlana »

Bardzo ładne bluzki, spodnie czy spódnice. Super sklep z ubraniami. Bardzo fajne ceny i bardzo duży wybór ubrań. Ja uwielbiam ten sklep. Wy tez go pokochacie.

htc desire z aktualizacja android 4.0
Awatar użytkownika
lucyna96
Posty: 2
Rejestracja: 13 lis 2019, 4:13

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: lucyna96 »

Bardzo polecam koszule ze sklepu Jenefer Są super jakości, w różnorodnych stylach i fasonach. Warto u nich kupować. Często mają jakieś wyprzedaże czy promocje.
Awatar użytkownika
Maryna1982
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2021, 19:28

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Maryna1982 »

Cudowne, fajne, ponadczasowe i modne sukienki. Naprawdę w tym jednym sklepie możecie ubrać się od stóp do głów. Na pewno znajdziecie coś dla siebie. To ubrania na każdą kieszeń.
Awatar użytkownika
Sandra79
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2020, 8:38

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Sandra79 »

Ja lubię u nich kupować kombinezony czy komplety. Ale mają także bardzo fajne sukienki, spodnie czy spódnice. Jestem zadowolona z zakupów u nich. Bardzo fajne ceny i fajna jakość produktów.
Awatar użytkownika
Rozwita
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2020, 17:20

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Rozwita »

Już niedługo potrzebne będą swetry, powietrze już zaczyna pachnieć jesienią. Warto poszperać w sklepie Jenefer, na pewno znajdziecie coś co Was zachwyci. Wybór jest naprawdę duży i fajny.
Awatar użytkownika
babeta_62
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2021, 15:36

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: babeta_62 »

Bluzy, bluzki, spodnie, spódnice, sukienki - to wszystko znajdziecie w sklepie Jenefer. Jakość jest bardzo fajna, wybór ogromny i każda z Pań znajdzie coś dla siebie. Ja bardzo lubię tu kupować.
Awatar użytkownika
Dajmira-89
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2021, 14:22

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Dajmira-89 »

Ja już powoli zaczynam polować na swetry. Jesień zbliża się wielkimi krokami. Już czuć ją w powietrzu. Dlatego cieszę się że znam sklep Jenefer bo u nich swetry są zazwyczaj bardzo fajne, modne, wygodne i ciepłe.
Awatar użytkownika
Dżesika-89
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2021, 13:34

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Dżesika-89 »

Ja podobnie, rozglądam się w dziale okrycia wierzchnie, muszę sobie kupić jakąś kamizelkę, może jakąś kurtkę. Znam i lubię ten sklep. Szyba przesyłka, fajne ceny, dobra jakość. No i wybór - wybór jest naprawdę duży.
Awatar użytkownika
Amanda1975
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2020, 17:57

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Amanda1975 »

Znalazłam ten sklep gdy szukałam sukienki na wesele. Kupiłam ją u nich i byłam bardzo zadowolona. Dlatego częściej teraz odwiedzam ich stronę. Jakość ubrań jest naprawdę fajna, dużo modnych wzorów, modeli. Polecam sklep Jenefer.
Awatar użytkownika
rafaela-79
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2021, 18:01

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: rafaela-79 »

Bardzo fajne koszule, ale też spodnie czy spódnice. W ogóle bardzo fajny wybór modnych i ładnych ubrań dla kobiet. To ostatnio mój ulubiony sklep z ubraniami. Jestem bardzo zadowolona ze wszystkich zakupów w nim.
Awatar użytkownika
maja
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2021, 13:45

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: maja »

W temacie spodnie, sukienki, spódnice - ten sklep jest po prostu świetny. Super jakość ubrań, wyglądają dobrze nawet po praniu. Super ceny - bardzo konkurencyjne. Mnie zachęciły. Szybka realizacja zamówień.
Awatar użytkownika
Aneta_77
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2021, 11:10

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Aneta_77 »

Szukacie czegoś takiego jak modne koszule damskie, sobaczcie ofertę sklepu Jenefer. Duży wybór, w każdym niemal stylu, przeróżne kolory i fasony. Jestem pewna że znajdziecie coś dla siebie. Polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
Samanta_99
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2021, 17:23

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Samanta_99 »

Teraz warto już buszować w dziale swetry. Jesień idzie. Czujecie to? Coraz chłodniejsze dni i wieczory. A ubrania w Jenefer naprawdę są fajnej jakości. kupuję regularnie i nie zmieni się to w przyszłości.
Awatar użytkownika
Krystiana1965
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2021, 8:34

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Krystiana1965 »

Super kombinezony, jestem wielką fanką tego typu ubrań i właśnie w tym sklepie znalazłam kilka naprawdę swietnych. Dobra jakość. Fajne ceny. Nic tylko brać i kupować. Zdecydowanie polecam sklep Jenefer.
Awatar użytkownika
Dąbrówka_77
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2021, 22:55

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Dąbrówka_77 »

Ja sobie chwalę z ich sklepu bluzy, sukienki i spodnie. W każdym z tych działów znalazłam coś dla siebie. Jestem zadowolona z jakości tych ubrań, z tego jaki duży jest wybór w tym sklepie, z cen, które nie drenują portfela. Po prostu jestem zadowolona z tego sklepu.
Awatar użytkownika
Minerwa1993
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2021, 6:29

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Minerwa1993 »

Sukienki, spodnie, kostiumy - wszystkie takie rzeczy kupuję w Jenefer. Świetne miejsce na zakupy. Na sto procent znajdziecie tu coś dla siebie. I będziecie zadowolone.

gieta sandras do ściągnięcia za darmo
Awatar użytkownika
Rachela_97
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2021, 10:26

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Rachela_97 »

Polecam ten sklep, jestem zadowolona z każdych zakupów które u nich robię. Ostatnio kupiłam swetry bo idzie zima, więc się na pewno przydadzą. Ceny fajne i dobra jakość :)
Awatar użytkownika
jaromira
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2021, 8:30

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: jaromira »

Ja także jestem zadowolona klientką tego sklepu. Kupuję sukienki regularnie, a czasem też inne ubrania: swetry, kombinezony itp. Nigdy się nie zawiodłam, zawsze jakość bardzo mi odpowiadała.

mam talent bigos
Awatar użytkownika
petra
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2021, 2:19

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: petra »

Dla mnie to wybór numer jeden gdy szukam różnego rodzaju ubrań. Ostatnio moim łupem padły koszule i spodnie. Jak zawsze: idealne. Lubię u nich kupować. Lubię ich ubrania. Są naprawdę fajne.

meble nova cennik
Awatar użytkownika
Joachima-97
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2021, 7:00

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Joachima-97 »

Jeśli szukacie takich ubrań jak swetry, kostiumy, kombinezony czy spódnice, to sklep Jenefer jest dla Was. Mają mnóstwo fajnych ubrań w dobrych cenach. Szybka przesyłka i dobry kontakt ze sklepem.
Awatar użytkownika
Hanna79
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2021, 19:09

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Hanna79 »

Strona sklepu https://www.jenefer.pl jest naprawdę świetnym adresem, jeśli chcecie kupić sobie nowe ubrania. Można ubrać się u nich całościowo, zarówno bardziej elegancko, jak i wygodnie/sportowo, na co dzień. Sporo moich ulubionych ubrań jest właśnie od nich.
Awatar użytkownika
Ewa
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2021, 12:19

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Ewa »

Jakościowo ich ubrania naprawdę bronią się same. Moje ulubione spodnie dresowe są właśnie ze sklepu Jenefer. Noszone wiele razy, wiele razy prane, nadal wyglądają jak nowe. Są tez bardzo wygodne.
Awatar użytkownika
Jolanta_88
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2021, 20:22

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Jolanta_88 »

Jak najbardziej polecam Wam sklep z ubraniami Jenefer. Nie tylko ze względu na asortyment, który mi odpowiada (jeśli chodzi o modę), dla mnie plusem u nich jest też to, że stawiają na ubrania dobrej jakości. Mają piękne sukienki, warto u nich kupic.
gnieszka

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: gnieszka »

Ja po prostu uwielbiam ten sklep. Odkryłam ich niedawno, przed wyjazdem na wakacje zamówiłam letnią sukienkę, jakość świetna! Bardzo dobry skład, pięknie skrojona. Dlatego teraz postanowiłam zamówić kilka jesiennych ubrań. A liliowa bluza damska jest zwyczajnie boska!
Karinae

Re: jenefer.pl - opinie

Post autor: Karinae »

Od kilku sezonów modne są płaszcze a'la Alpaka. Długo broniłam się przed tym, żeby sobie taki kupić, ale w końcu uległam. I ogromnie się z tego cieszę, zamówiłam sobie ze sklepu Jenefer taki płaszczyk jesienny i jestem nim zachwycona, miękki, ogromnie przyjemny u naprawdę ciepły.
ODPOWIEDZ