Damskie balerinki - kupić online?

Wszystko o modzie, dobrym guście i projektantach ubrań. Inspirujemy, podpowiadamy, dzielimy się informacjami o ciekawych rabatach i promocjach!
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 399
Rejestracja: 27 mar 2019, 17:28

Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: Martyna »

Myślicie, że takie buty warto kupić przez internet?
Widziałam tutaj http://noevision.pl/dla_niej/balerinki.html takie damskie balerinki w różnych wersjach.
Nie jestem do końca przekonana do kupowania butów i ubrać przez internet, ale trzeba przyznać, że ceny są naprawdę kuszące.
Może ktoś z was robi takie zakupy i podpowie coś więcej?
Warto?
Awatar użytkownika
Agnieszka
Posty: 90
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:23

Re: Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: Agnieszka »

Ja od pewnego czasu ubranka dla dzieci zamawiam w sieci ;) Polecam buty w tym sklepie Krasnal - mają tam porządne sandały dla dzieci Lubię polować na okazje a mają tam całkiem sporo promocji,. Z zamówieniem nigdy nie było problemu - wszystko szybko sprawnie, nigdy nie miałam problemu z wymianą ubranka na inny rozmiar.
Najczęściej ubieram swoje dzieci w sportowe ciuszki - w takich czują się najwygodniej. Stawiam na dobre marki ponieważ cenię jakość.

Nie powinno się kupować dziecku na pewno używanych butów. Buty takie są nieodpowiednie dla jego zdrowia.

placki ziemniaczane historia
Awatar użytkownika
Barra
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:07

Re: Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: Barra »

Jeśli zależy ci na tym, żeby były naprawdę wygodne to chyba lepiej kupić stacjonarnie i najpierw przymierzyć.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 310
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: lady30 »

Pewnie, że online można zamawiać. Na https://butymodne.pl/polbuty-damskie-c5542.html zobacz na półbuty. Jak balerinki też mają modele. Wygodne, w dobrej cenie, trwałe, dużo rozmiarów do wyboru. Tylko zamawiać tak naprawdę i się cieszyć potem jak fajnie można zamawiać online obuwie wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 130
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: kozi44 »

ja fajne balerinki damskie zamówiłam ostatnio na www.twojeobuwie.pl i bardzo jestem z nich zadowolona. Super jakość, bardzo wygodne, noga się nie poci także koniecznie sprawdz na stronie ich oferte
Awatar użytkownika
Celina
Posty: 103
Rejestracja: 19 paź 2019, 21:56

Re: Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: Celina »

Słuchajcie, macie jakieś doświadczenia z klejem Tadam? Może orientujecie się, czy da on radę skleić właśnie balerinki?
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 10
Rejestracja: 23 kwie 2020, 21:25

Re: Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: oetadam »

Celina pisze: ↑25 cze 2020, 15:55 Słuchajcie, macie jakieś doświadczenia z klejem Tadam? Może orientujecie się, czy da on radę skleić właśnie balerinki?
Witam! Celina, klej TADAM® z łatwością poradzi sobie ze sklejeniem tego typu butów. To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 108
Rejestracja: 27 wrz 2019, 10:14

Re: Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: Lena »

Obecnie chyba większość osób robi zakupy właśnie przez internet. Sama ostatnio zamawiałam przeróżne akcesoria, między innymi pasek oraz portfel Money Kepper, teraz pozostało mi poczekać na kuriera aż przyjdzie :D
Awatar użytkownika
Celina
Posty: 103
Rejestracja: 19 paź 2019, 21:56

Re: Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: Celina »

A proszę powiedzieć, co w sytuacji, kiedy nie zużyję do klejenia butów całego kleju? Jest szansa, że nie wyschnie i będzie mógł zostać w domu "awaryjnie"?
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 10
Rejestracja: 23 kwie 2020, 21:25

Re: Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: oetadam »

Celina pisze: ↑27 lip 2020, 23:16 A proszę powiedzieć, co w sytuacji, kiedy nie zużyję do klejenia butów całego kleju? Jest szansa, że nie wyschnie i będzie mógł zostać w domu "awaryjnie"?
Witam! Celina, klej TADAM® można użyć ponownie, ale należy pamiętać o właściwym zabezpieczeniu przed wyschnięciem jego dozownika. W tym celu zalecam użyć ściereczki lub suchego, chłonnego papieru. Zalecam go przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Awatar użytkownika
mallina
Posty: 94
Rejestracja: 30 wrz 2019, 20:29

Re: Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: mallina »

A jak potem można czyścić albo prać takie sklejone buty? Nie rozlecą się?
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 10
Rejestracja: 23 kwie 2020, 21:25

Re: Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: oetadam »

mallina pisze: ↑12 sie 2020, 16:23 A jak potem można czyścić albo prać takie sklejone buty? Nie rozlecą się?
Witam! Mallina, buty sklejone klejem TADAM® możesz prać w pralce. Czyścić je możesz za opmocą mokrej szmatki.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Awatar użytkownika
mallina
Posty: 94
Rejestracja: 30 wrz 2019, 20:29

Re: Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: mallina »

Super, rzeczywiście wyprałam sklejone buty w pralce w programie do butów i nic się nie stało. Jestem bardzo zadowolona.
zuśka

Re: Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: zuśka »

Czyli deszczową pogode też wytrzymają? Bo ja akurat mam do sklejenia ulubione jesienne botki
Awatar użytkownika
mallina
Posty: 94
Rejestracja: 30 wrz 2019, 20:29

Re: Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: mallina »

Myślę, ze spokojnie, jesli nie będziesz brodzić w wodzie po kolana ;) Ja swoje nosze nawet w deszczu i czasami w błocie i nic się nie dzieje.
zuśka

Re: Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: zuśka »

No az tak to nie ;) Chodziło mi raczej o normalne użytkowanie przy gorszej pogodzie, jak deszcz czy śnieg. Ale już przetestowałam na własnej skórze i faktycznie nic się nie stało.
maślana

Re: Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: maślana »

a dlaczego nie? wielokrotnie zamawiałam buty przez internet i były one idealne. obecnie czekam na czerwone balerinki do pracy: Obrazek .
w tym sklepie trwają obecnie wyprzedaże, dlatego się skusiłam.
łuczak

Re: Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: łuczak »

Ostatnio zakupiłam czółenka z oferty Gamis https://gamis.com.pl/ i muszę przyznać, że był to trafiony wybór. Całkowicie porwała mnie jakość tego obuwia, cena także jest całkiem atrakcyjna. Absolutnie udany wybór!
Żaneta

Re: Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: Żaneta »

zuśka pisze: ↑30 lis 2020, 14:56 No az tak to nie ;) Chodziło mi raczej o normalne użytkowanie przy gorszej pogodzie, jak deszcz czy śnieg. Ale już przetestowałam na własnej skórze i faktycznie nic się nie stało.
Wytrzymają spokojnie, ja moje piorę nawet w pralce i nic się nie dzieje ;)
kuśkiwana

Re: Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: kuśkiwana »

Mi jak się butki moje ukochane rozklejały to kupiłam sobie w kiosku ruchu, taki klej jak TADAM. Okazał się być bardzo dobry, trzyma po dziś dzień a wiosen sporo upłynęło od tamtego momentu.
Mariolaś

Re: Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: Mariolaś »

W sklepach powoli pojawiają się już wiosenne kolekcje na obuwie. Kiedys nie mialam przekonania do kupowania sobie butów przez internet, ostatnio się do tego przekonałam :) Ceny są korzystniejsze, poza tym w sytuacji w której galerie handlowe są pozamykane i w sumei nie wiadomo kiedy się otworzą, jest to jedyne sensowne działanie....
Dorzucę również sklep od siebie:
https://pantofelek24.pl/

W sklepie trwa obecnie zimowa wyprzedaż obuwia, tak wiec mozna kupić sobie buty o wiele taniej. Mają tam buty damskie i męskie.
zuśka

Re: Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: zuśka »

Żaneta pisze: ↑30 gru 2020, 22:35
zuśka pisze: ↑30 lis 2020, 14:56 No az tak to nie ;) Chodziło mi raczej o normalne użytkowanie przy gorszej pogodzie, jak deszcz czy śnieg. Ale już przetestowałam na własnej skórze i faktycznie nic się nie stało.
Wytrzymają spokojnie, ja moje piorę nawet w pralce i nic się nie dzieje ;)
Faktycznie, tez wyprałam w pralce na programie do butów i wszystko nadal się dobrze trzyma. Także zdecydowanie polecam klej tadam
stodoła

Re: Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: stodoła »

Mogę ze śmiałością stwierdzić, że bardzo lubię buty , z resztą no jaka kobieta ich nie lubi prawda? Oczywiście w dobie pandemii wolę zdecydowanie sklepy internetowe i ich sprawdzony asortyment. Niestety ale w tych czasach sklepy internetowe są znacznie lepiej zaopatrzone jak stacjonarne :)

fazlagić jan
Nowińska

Re: Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: Nowińska »

Bardzo fajne skórkowe trzewiki ma Maciejka, wzory są odważne, ale buty godne polecenia, bo u mnie żyją już 3 lata, a ich baletki noszę 7 lat. Dużo chodzę, więc polecam.
Buty są w wielu sklepach internetowych, aczkolwiek ze swojej strony polecam zerknąć sobie na eobuwie. W sklepie znajdziesz dobre ceny na wiele marek, w tym Maciejkę. Szczególnie jeśli skorzystasz z kodów rabatowych na zamowienie.

https://coupondojo.com/pl/kupony-rabatowe/eobuwie

Na stronie mozna przejrzeć sobie kupony rabatowe do sklepu Eobuwie :)
Eską

Re: Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: Eską »

Jeżeli chodzi balerinki, to myślę, ze warto kupować te dobrej jakości. Nie kupować byle jakich, z jakichs sztucznych materiałów , bo z doświadczenia wiem, że brzydko potem stopy pachną. Co balerinek i gdzie je najlepiej kupić to myślę, ze warto zajrzec tutaj https://bioeco-shoes.com Są tutaj buty ze skóry, mają bardzo dobre ceny.
tusia

Re: Damskie balerinki - kupić online?

Post autor: tusia »

Eską pisze: ↑06 lip 2021, 11:00 Jeżeli chodzi balerinki, to myślę, ze warto kupować te dobrej jakości. Nie kupować byle jakich, z jakichs sztucznych materiałów , bo z doświadczenia wiem, że brzydko potem stopy pachną. Co balerinek i gdzie je najlepiej kupić to myślę, ze warto zajrzec tutaj https://bioeco-shoes.com Są tutaj buty ze skóry, mają bardzo dobre ceny.
Akurat problem z potem i brzydkim zapachem nie zawsze wiąże się z materiałem z którego są zrobione buty. Warto sobie kupić dezodorant do stóp, np z tej marki - https://shefoot.pl/pl/, jest dostępny np w hebe, więc nie ma problemu by go kupić ;)
ODPOWIEDZ