Wycieczki - bierzecie z wyżywieniem czy bez?

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
Roksanna
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:28

Wycieczki - bierzecie z wyżywieniem czy bez?

Post autor: Roksanna »

Wycieczki - bierzecie z wyżywieniem czy bez?
Jak tak przeliczyć urlop dla rodziny, to lepiej wychodzi żywienie na mieście czy wykupione?
Siępacz

Re: Wycieczki - bierzecie z wyżywieniem czy bez?

Post autor: Siępacz »

Raczej staram się z wyżywieniem...
Ostatnio np wyczailiśmy mielno noclegi z wyżywieniem (tu link: https://herbalsglamping.eu/kuchnia/ ) i po prostu jednocześnie spanie i jedzenie w cenie.

Już nie raz się przekonałem, że jak stawiamy na jedzenie na mieści, to każdy chce co innego, cuduje w restauracjach i finalnie rachunek jest taki, że głowę urywa, a jak jedziesz na 14 dni to już w ogóle.
Dlatego teraz jednak wolę z jedzeniem w cenie.

A Ty?
poekł

Re: Wycieczki - bierzecie z wyżywieniem czy bez?

Post autor: poekł »

To zależy, jeżeli jedziemy na domki, to zwykle tam jest jakieś jedzenie, ale zabieramy ze sobą coś dodatkowo, jakieś słodycze dla dzieci, czy coś w tym stylu. Na camping albo domki jeździmy zawsze do ośrodka Riviera Krasne, to jest jakieś 45km od Lublina. Ośrodek jest zlokalizowany w fajnym miejscu, bo przy parku krajobrazowym, mają tam lasy, jezioro, plażę, full wypas. Można tak tradycyjnie i klimatycznie wypocząć, zbierać grzyby, łowić ryby, popływać łódka, czy wybrać się na spacer po przepięknych terenach. Cenowo się opłaca, polecam.
łlllll

Re: Wycieczki - bierzecie z wyżywieniem czy bez?

Post autor: łlllll »

My jeździmy tylko all inclusive, bo tak jest po prostu wygodniej. Podróżujemy z dziećmi, więc szukamy zawsze ośrodków, w których i one nie będą się nudziły. Dokładnie tak jest w Zalesiu Mazury Active Spa. Tam dzieci mają w zasadzie swój raj, bo są i dobrze wyposażone i bezpieczne place zabaw, sale zabaw z animatorami, bajkolandia, mini zoo, a nawet na basenie jest strefa dla maluchów. Najbardziej podobają mi się wyjazdy do nich w ramach ich pakietów, bo są w korzystnej cenie, no i są jakieś dodatkowe atrakcje. teraz jedziemy do nich na długi weekend listopadowy i już szykuje się świetna zabawa, zabawy i gry rodzinne, quiz, ognisko, będzie się działo :), polecam.
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2021, 20:20

Re: Wycieczki - bierzecie z wyżywieniem czy bez?

Post autor: krzysztof »

Nie biorę nigdy wycieczek z wyżywieniem. Zawsze staram się sprawdzić, na takich portalach jak: https://ziemia-mielecka.pl/ - jakie restauracje lokalne są w danym miejscu i wybieram się tam na jedzenie. Chcę posmakować regionalnej kuchni i spróbować regionalnych przysmaków. Czy to wychodzi drożej? Może odrobinę, ale na pewno smaczniej. A na tym mi zależy :)
ODPOWIEDZ