Sklep z płytami CD

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
Iwa1964
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2020, 7:57

Sklep z płytami CD

Post autor: Iwa1964 »

Cześć :) Gdzie przez internet mogłabym kupić większą ilość płyt CD? Znacie jakieś sprawdzone sklepy? Myślę, że w sieci udałoby mi się je znaleźć taniej niż stacjonarnie.
Awatar użytkownika
Arleta-81
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2020, 8:26

Re: Sklep z płytami CD

Post autor: Arleta-81 »

Ja ostatnio zamawiałam płyty z cdsklep.pl. Produkty z oferty mają dostępne w magazynie, więc nie trzeba długo czekać na przesyłkę. Poza tym ceny są o wiele lepsze niż stacjonarnie i wybór jest duży.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Sklep z płytami CD

Post autor: Kasia »

A czy płyty CD mają w Waszym domu jakieś specjalne miejsce? Ja ostatnio widziałam w sklepie internetowym https://sklepabcmeble.pl/508-regaly-na-plyty-cd bardzo ładne, stylowe regały na płyty CD. Nie kosztują one wcale dużo, więc sądzę, że warto w taki regał zainwestować ;)
sklep z płytami

Re: Sklep z płytami CD

Post autor: sklep z płytami »

Moim zdaniem płyty CD, DVD czy Blu-ray nie potrzebuja jakiś specjalnych regałów na płyty żeby móc je magazynować. Wystarczy kupić zwykły regał albo zabezpieczone i opisane płyty włożyć do szuflady. Ja wszystkie płyty mam po prostu schowane w szufladzie bo się nie kurzą ;) Co do sklepu z płytami polecam Platinet
ODPOWIEDZ