Sklep Dom You - opinie

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
iwika
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Sklep Dom You - opinie

Post autor: iwika »

Za pół roku wybieram się w podróż do Ameryki Południowej i szukam wytrzymałych walizek. Znalazłam sklep Dom You. Mają duży wybór walizek w różnych rozmiarach. Ceny też są ok. Zamawialiście coś na http://domyou.pl/? Przeczytałam mnóstwo pozytywnych opinii i wydaje mi się, że warto złożyć zamówienie.
Awatar użytkownika
Marylka
Posty: 59
Rejestracja: 09 kwie 2019, 13:57

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Marylka »

Na Dom You można znaleźć wiele dodatków do domu, bo to sklep z różnymi rzeczami. Ja u nich zazwyczaj szukam dodatków do mieszkania. Mają przystępne ceny, a co też ważne, paczki przychodzą szybko i kontakt z nimi jest sprawny. Śmiało możesz zamawiać walizki.
Awatar użytkownika
Katia
Posty: 29
Rejestracja: 09 kwie 2019, 17:39

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Katia »

Sklep http://domyou.pl/ znalazłam przez przypadek. Mają tam wszystko, czego potrzeba do domu i ogrodu. Zamawiałam u nich walizkę i fotele do mieszkania. Mają bardzo dobre ceny, a dodatki są całkiem oryginalne. Fotele są wygodne, więc zakupy uważam za udane.

de la prairie
Awatar użytkownika
Oregano
Posty: 34
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:44

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Oregano »

Jeśli ktoś szuka sklepu z dodatkami do domu, to polecam Dom You, jest tam dosłownie wszystko. Zamawiałam u nich walizki, ale mają też fotele, poduszki czy foteliki do karmienia dla dzieci. Plusem jest to, że wszystko można znaleźć w jednym miejscu.
Awatar użytkownika
Doris
Posty: 15
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:42

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Doris »

Ja akurat na http://domyou.pl/ kupiłam zestaw walizek, gdy wyjeżdżałam na wymianę studencką. Rzeczywiście ich ceny są niższe, a jakość bardzo dobra. Pomieściłam w nie wszystkie potrzebne rzeczy. W ich ofercie jeszcze są stylowe meble, może też w przyszłości się skuszę na zakup.
Awatar użytkownika
Eklerka
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 13:18

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Eklerka »

Zgodzę się z poprzednimi opiniami, że Dom You to bardzo fajny sklep. Zamówiłam u nich fotele, bo mi się spodobały. Były znacznie tańsze niż w sklepach z meblami, a poza tym modne. Oczywiście, znaleźć tam można więcej dodatków do domu czy ogrodu.
Awatar użytkownika
Fretka
Posty: 8
Rejestracja: 16 lis 2019, 15:37

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Fretka »

Sklep http://domyou.pl/ poleciła mi przyjaciółka, gdy potrzebowałam dwóch dużych walizek na dłuższą podróż. Pozytywnie zaskoczyły mnie ich ceny, są przystępne, a za dużą walizkę zapłaciłam znacznie mniej niż w innych sklepach. Mają też inne rzeczy do domu.
Awatar użytkownika
Monana
Posty: 5
Rejestracja: 02 gru 2019, 18:34

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Monana »

Jeśli ktoś z was szuka inspiracji do mieszkania, to polecam sklep Dom You. Mają tam dosłownie wszystko do domu i ogrodu: dekoracje, meble, a nawet walizki. Mi szczególnie spodobały się ich fotele. Kupiłam dwa i przyznaję, że są miękkie i wygodne.
Awatar użytkownika
Wiki85
Posty: 4
Rejestracja: 24 paź 2019, 16:01

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Wiki85 »

Gdy chcę kupić coś niebanalnego w prezencie albo do swojego domu, to zawsze wchodzę na http://domyou.pl/. Mają dosłownie wszystko, a dodatkowym plusem są niskie ceny. Przesyłki też przychodzą błyskawicznie.
Awatar użytkownika
Dorcia33
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2019, 11:28

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Dorcia33 »

Niedawno szukałam w internecie sklepu z dodatkami do domu i przez przypadek trafiłam na Dom You. Zdziwiłam się, że mają w ofercie tak dużo produktów: zegary, foteliki do karmienia, walizki, a nawet zestaw do hybryd czy meble. Ceny też są ok, na pewno będę tam wpadać częściej.
Awatar użytkownika
Krystynka54
Posty: 3
Rejestracja: 02 gru 2019, 14:48

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Krystynka54 »

Na http://domyou.pl/ zamówiłam zegary i walizki przed wakacyjną podróżą. Zależało nam na czasie, a paczka przyszła bardzo szybko. Zakupy u nich są wygodne, bo wszystko jest w jednym miejscu, a strona jest przejrzysta. Polecam zakupy u nich.
Awatar użytkownika
Milena
Posty: 3
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:07

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Milena »

Gdy po raz pierwszy przejrzałam ofertę sklepu Dom You byłam zaskoczona, jak wiele rzeczy jest w jednym miejscu. Mają bardzo fajne dodatki do domu, zamówiłam u nich już kilka rzeczy, także na prezent. Za każdym razem paczka przychodziła szybko. Nie muszę też chyba nikogo przekonywać, że mają niezłe ceny.
Awatar użytkownika
Dusia
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2020, 8:45

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Dusia »

Polecam sklep http://domyou.pl/, bo można tam znaleźć wiele inspiracji. Ja akurat znalazłam tam pomysł na prezent koleżance, ale można też zainspirować się w kwestii wystroju wnętrza. Mają fajne wazoniki, słoiki czy zegarki, które będą pasowały do przytulnego wnętrza.
Awatar użytkownika
Klaudia
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2020, 8:47

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Klaudia »

Na sklep Dom You trafiłam przez przypadek, gdy szukałam dużej walizki. Mają tam dosłownie wszystko do domu: walizki, meble czy dodatki do mieszkania. W oko mi wpadł jeszcze zegar, więc na pewno tam wrócę. Paczka przyszła szybko, a ceny nie są z kosmosu. Wszystko na plus.
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2020, 11:30

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Pola »

Jeżeli szukacie fajnych inspiracji do domu, to polecam zajrzeć na http://domyou.pl/. Lubię od czasu do czasu zrobić niewielkie zmiany w domu i wymienić kilka dodatków. Wiele fajnych pomysłów znalazłam u nich. Ceny są ok, więc można kupić wiele ciekawych dodatków. Ja u nich zamówiłam zegar i słoiczki do kuchni.
Awatar użytkownika
Alojza
Posty: 8
Rejestracja: 22 lis 2019, 5:49

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Alojza »

Sklep w porządku, mają dobre ceny na fotele uszaki (tańsze niż IKEA)!
Awatar użytkownika
astryda-82
Posty: 3
Rejestracja: 09 sty 2020, 19:30

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: astryda-82 »

To duży sklep z meblami i dodatkami do domu, w ofercie mają śliczne tapicerowane sofki!
Awatar użytkownika
Emir_66
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2019, 3:20

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Emir_66 »

Sklep dobrze zaopatrzony, można kupić tu najpotrzebniejsze rzeczy do domu - od mebli po mopa!
Awatar użytkownika
alina
Posty: 45
Rejestracja: 09 lut 2019, 8:12

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: alina »

Szybka wysyłka, duży wybór, sklep w porządku. Mają fajne ławki pikowane w ofercie.
Awatar użytkownika
Dajmira86
Posty: 17
Rejestracja: 08 mar 2019, 18:08

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Dajmira86 »

Urządzam sypialnię i akurat trafiłam na sklep domyou.pl, a tam wielkie łóżka tapicerowane po 1489 zł! Oczywiście to promocja. Kupiłam łóżko i na drugi dzień przyjechał transport. Łóżko śliczne.
Awatar użytkownika
agaton-96
Posty: 8
Rejestracja: 04 lut 2020, 9:15

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: agaton-96 »

Super miejsce, by zrobić domowe zakupy, mają w ofercie dużo przydatnych rzeczy, oprócz mebli mają designerskie dodatki - zegary, lustra, ramki.
Awatar użytkownika
Ciechosława_78
Posty: 5
Rejestracja: 19 mar 2020, 19:59

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Ciechosława_78 »

Rzeczywiście asortyment sklepu jest bardzo duży, teraz mają super promocję na zestaw do paznokci hybrydowych SEMILAC. Nie widziałam tego zestawu w niższej cenie w całym internecie!
Awatar użytkownika
Maksymilian_91
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2020, 20:19

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Maksymilian_91 »

Domyou.pl to całkiem nowy sklep, a już stał się moim ulubionym, przede wszystkim przez ceny i czas realizacji zamówień.
Awatar użytkownika
Boleslawa85
Posty: 28
Rejestracja: 26 sie 2019, 13:43

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Boleslawa85 »

Sklep ok, produkty spoko, mają wielkie drapaki dla kota w mega niskiej cenie.


Obrazek
Awatar użytkownika
wrocisław
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2019, 17:45

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: wrocisław »

Fotele Uszaki z Domyou są super, miękkie, dobrze wykonane, prezentują się super i są wygodne! Polecam.
Awatar użytkownika
fera-74
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 3:46

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: fera-74 »

Ja też poznałam już sklep domyou.pl i myslę, ze często będę odwiedzać tę stronę, co chwilę pojawia się tu cos nowego, czego potrzebuję!
Awatar użytkownika
Godfryd-94
Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2019, 0:57

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Godfryd-94 »

Oferta sklepu jest bardzo różnorodna, można tu znaleźć cuda do domu - od mebli po akcesoria. Sklep w porządku, dobre ceny i szybka dostawa.
Awatar użytkownika
jaroslawa
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2019, 16:14

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: jaroslawa »

W Domyou.pl oprócz mebli i dodatków znalazłam też ofertę Pampersów w tak niskiej cenie, że aż się zdziwiłam! Polecam wszystkim mamom poznanie https://domyou.pl/
Awatar użytkownika
hermana-92
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2019, 6:08

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: hermana-92 »

Wysyłka ok, czas realizacji zamówienia też spoko, mimo koronawirusa, zamówiłam mop Viledy, produkt oryginalny, nowy, wszystko gra.
Awatar użytkownika
ewaryst_94
Posty: 3
Rejestracja: 05 lut 2020, 3:40

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: ewaryst_94 »

Sklep ok, myślę, że warty uwagi, można tu kupić różne meble i dodatki, a także akcesoria do sprzatania czy akcesoria dla dzieci. Dość różnorodna oferta, ale to czasem ułatwia, koszt przesyłki jest jeden, a możesz zrobić większe zakupy!
Awatar użytkownika
Adela73
Posty: 7
Rejestracja: 08 mar 2020, 17:56

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Adela73 »

Doskonale zaopatrzony sklep meblowy. Kupicie tu i fotel, i świece zapachowe. Super wybór.
Awatar użytkownika
Delinda94
Posty: 4
Rejestracja: 08 mar 2020, 11:22

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Delinda94 »

domyou.pl to sklep meblowy z bardzo dużą ofertą. Dla takiego maniaka wystroju wnętrz jak ja - idealny ;) Jeśli lubicie ładne meble i stylowe dodatki, koniecznie zajrzyjcie.
Awatar użytkownika
jaroslawa
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2019, 16:14

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: jaroslawa »

Uwielbiam przeglądać stronkę domyou.pl. Znalazłam ich, kiedy szukałam walizki w dobrej cenie, a teraz zamawiam tam meble i akcesoria do domu. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Klaudyna65
Posty: 2
Rejestracja: 02 mar 2020, 11:03

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Klaudyna65 »

Najlepsze miejsce na szukanie inspiracji do domu. Wystrój mojego salonu to w połowie domyou.pl :) Mają piękne meble.
Awatar użytkownika
Leonarda-99
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2020, 23:32

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Leonarda-99 »

Ja skusiłam się na ten fotel z podnóżkiem w stylu skandynawskim i polecam wam gorąco! Najwygodniejszy fotel, jaki miałam. Uwielbiam go.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ewa92
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2020, 22:24

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Ewa92 »

A wiecie, że mają nawet wózki dla dziecka? W ogóle mają cały dział z rzeczami dla dzieci, polecam zajrzeć. Koniecznie sprawdźcie krzesełka do karmienia.
Awatar użytkownika
Helena-64
Posty: 4
Rejestracja: 11 paź 2019, 16:59

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Helena-64 »

Sama mam od nich krzesełko do karmienia na pięknych, drewnianych nóżkach. Teraz zastanawiam się nad zakupem fotelika samochodowego od nich, mają dobre ceny.
Awatar użytkownika
DominikaS
Posty: 11
Rejestracja: 12 lip 2019, 14:12

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: DominikaS »

W domyou.pl można znaleźć masę fajnych inspiracji i pomysłów na wystrój. Mają przyjazne ceny i naprawdę ciekawy wybór rzeczy.
Awatar użytkownika
Ernestyna_99
Posty: 4
Rejestracja: 07 sty 2020, 8:04

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Ernestyna_99 »

A ja polecam ich łóżka tapicerowane, bo są piękne! Sama mam od miesiąca ten model z weluru w kolorze butelkowej zieleni i uważam, że wspaniale się prezentuje w sypialni.


Obrazek
Awatar użytkownika
Jaslawa95
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2020, 13:39

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Jaslawa95 »

Mam w podobnym stylu sofę z domyou.pl, też w tym kolorze i wygląda przecudnie w salonie. A wcale nie była droga.
Awatar użytkownika
Dorosława1990
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2019, 4:46

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Dorosława1990 »

Jestem teraz w trakcie remontu i większość inspiracji i mebli mam z DomYou. Mają świetne rzeczy. Teraz będę robić zamówienie na akcesoria, bo widzę tam sporo rzezy w moim stylu w niezłej cenie.
Awatar użytkownika
Bogna1984
Posty: 5
Rejestracja: 10 lis 2019, 0:30

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Bogna1984 »

Mają szybką wysyłkę. Kiedy zależało mi na szybkiej dostawie materaca, zamówiłam właśnie w https://domyou.pl/ i materac był u mnie dwa dni później. Super!
Awatar użytkownika
Angelina
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2019, 0:32

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Angelina »

Zgadzam się. Szybka wysyłka to zdecydowanie ich mocna strona. Zawsze mają coś, co mi się podoba. Aż mam ochotę na kolejne przemeblowanie :)
Awatar użytkownika
alicja-73
Posty: 13
Rejestracja: 07 gru 2019, 17:19

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: alicja-73 »

Ja szukam zwykle u domyou.pl akcesoriów i dodatków do mieszkania, bo mają tego naprawdę sporo, a ceny są przystępne. Można znaleźć prawdziwe perełki.
Awatar użytkownika
Aniela
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2020, 6:52

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Aniela »

Jeżeli szukacie dobrego sklepu z meblami, to domyou.pl to będzie to! Mają świetne mebelki w każdym stylu, każdy znajdzie coś dla siebie.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 130
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: kozi44 »

Adela73 pisze: ↑24 kwie 2020, 16:10 Doskonale zaopatrzony sklep meblowy. Kupicie tu i fotel, i świece zapachowe. Super wybór.
takze uwielbiam świece zapachowe. Mogę Ci podać namiar gdzie ja zamawiam Yankee Candle One są ręcznie robione, z naturalnego wosku i olejków eterycznych. Cudowny zapach...
Awatar użytkownika
Bingo
Posty: 425
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:44

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: Bingo »

Super pomysly :) Ja ostatnio zafascynowałam się kominkami typu bio i od kilku tygodni mam biokominek w biurze. Świetnie prezentuje się w każdym miejscu i jest bezpieczny w użytkowaniu. Moim ulubieńcem jest ten http://www.wkladykominkowe.net.pl/2305- ... zarny.html ponieważ ma stabilną konstrukcję i po prostu wygląda zjawiskowo.
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: anuta439 »

Nie kupowałam nigdy z tego sklepu, ale widzę na stronie, że znaleźć całkiem fajne mebelki, a rozglądam się za fotelem do sypialni.
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 121
Rejestracja: 14 cze 2020, 10:03

Re: Sklep Dom You - opinie

Post autor: kawoszka »

jeśli chodzi o akcesoria dla dzieci to zobaczcie tu https://www.bee.pl/littlelife-plecaczek ... 97155.html jest to plecak dla dzieci od 1 do 3 roku życia. W zestawie jest smycz, którą przypina się do polecaka by zapewnić maluchowi bezpieczeństwo gdy jesteśmy z dzieckiem w ruchliwych miejscach np w dużym sklepie handlowym.
ODPOWIEDZ