Rekuperator - warto?

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
Mira_90
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2020, 18:26

Rekuperator - warto?

Post autor: Mira_90 »

Hej, co sądzicie na temat montowania rekuperatorów w domu? Polecacie takie rozwiązanie? Trafiłam niedawno na ofertę firmy centrumrekuperacji.pl, którzy są obeznani z takimi instalacjami. To dość duża inwestycja, więc chcę się upewnić, że jest też opłacalna :)
Awatar użytkownika
Grażyna99
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2020, 4:14

Re: Rekuperator - warto?

Post autor: Grażyna99 »

Jeśli szukasz niedrogich w eksploatacji i ekologicznych rozwiązań, to jak najbardziej polecam centrumrekuperacji.pl i zlecenie im montażu rekuperatora. Taka instalacja zapewnia stałą dostawę świeżego, filtrowanego powietrza, co jest szczególnie dobre dla osób z alergią. Ja korzystam i jestem zadowolona.
poolą

Re: Rekuperator - warto?

Post autor: poolą »

Oczywiście, że warto. Rekuperacja ma bardzo dużo zalet, przede wszystkim mamy odzysk ciepła, dzięki czemu można sporo zaoszczędzić na ogrzewaniu, a przy tym powietrze jest czyste, no i mamy tą wentylację, której potrzeba w każdej nieruchomości. Nasz rekuperator jest ze sklepu ECO SOLUTIONS (FHU MiM ze Szczecina) https://sklep.eco-solutions.pl/wentylacja/rekuperatory. To rzetelna firma, posiadają szeroką gamę wysokiej jakości produktów, a przy tym korzystne ceny, zdecydowanie ich polecam.
łer

Re: Rekuperator - warto?

Post autor: łer »

No jasne, ale trzeba uważać, bo źle wykonana może doprowadzić do tego, że będziecie mieli grzyba na ścianach. U nas tak było, no i samą rekuperację trzeba było poprawiać, a już po usunięciu grzyba zwróciliśmy się także do firmy i STANKAR ze Starogardu Gdańskiego na usługę ozonowania pomieszczeń, tak aby na pewno usunąć wszystkie mikroorganizmy, itp. https://www.stankar.pl/dezynfekcja. Oni mają świetną ofertę, pracowali szybko i porządnie, cenowo również się opłaciło, polecam ich gorąco.
ODPOWIEDZ