Piękne maskotki

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
Delfina_90
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2021, 18:05

Piękne maskotki

Post autor: Delfina_90 »

Kochane, podpowiedzcie mi, jaki sklep internetowy z maskotkami warto przejrzeć? Właściwie mam już kilka typów, ale chętnie dowiem się, gdzie wy kupujecie pluszaki dla swoich maluchów. Moja córka wymarzyła sobie dużego misia, a jako dobry rodzic zadeklarowałam się go kupić. Pomoc mile widziana :)
Ż_Walkowa

Re: Piękne maskotki

Post autor: Ż_Walkowa »

Dużo fajnych maskotek znajdziecie też tutaj - https://regalo.pl/kategoria-produktu/ma ... -pluszowe/ Ja kupuję głównie przez neta bo jest taniej. Chociaż wiadomo, że czasem dziecko w sklepie coś zobaczy i już nie ma zmiłuj się - trzeba kupić ;) Maskotki regularnie pierzemy, żeby zachować je w czystości.
Łucja12

Re: Piękne maskotki

Post autor: Łucja12 »

Maskotki to każde dziecko kocha, to mniejsze i to większe. Ja na pamiątkę mam swoją ulubioną maskotkę z dzieciństwa. Z tym, że kiedyś nie było takiego wyboru co teraz. Jeśli odwiedzacie sklepy smyk zabawki tam są przeróżne i śliczne maskotki również. Niedługo moja bratanica ma urodziny i też chcę jej jakąś piękną maskotkę kupić.
ODPOWIEDZ