Odnawianie ścian

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Odnawianie ścian

Post autor: jessica »

My na wiosne też bedziemy malowac ale zastanawiamy sie nad doborem odpowiednich farb. Szukałam na tym blogu https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ informacji jakimi farbami nalpeiej maluje się wewnątrz. Dobrze wcześniej się zorientowac
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Odnawianie ścian

Post autor: Titana »

Na pewno warto poszukać w sklepach dobrych farb, a w sieci podpowiedzi jak je wybierać.
Awatar użytkownika
elzbieta
Posty: 292
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:27

Re: Odnawianie ścian

Post autor: elzbieta »

Dokładnie! Jest to niezwykle ważne. Dobrze, że poruszyłaś ten temat. Zerknijcie sobie koniecznie na farby BECKERS DESIGNER COLOUR Rzeszów. Sklep oferuje wiele ciekawych rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb. Pomyślcie o tym jakie kolory was interesują i poszukajcie odpowiedniego produktu :) Warto zawsze coś zmienić w swoim domu czy mieszkaniu.

facebook iphone app
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Odnawianie ścian

Post autor: Kasia »

U nas też już przyszła pora na odmalowanie ścian w mieszkaniu. Są już trochę brudne, poza tym stare kolory już mi się znudziły. Jakie farby wewnętrzne moglibyście mi polecić? Jakie Waszym zdaniem najlepiej się sprawdzają? Jeśli macie jakieś doświadczenia w malowaniu mieszkania, to na pewno macie mi w tym temacie coś do powiedzenia ;) Liczę na Wasz porady ;)
ODPOWIEDZ