Najlepsza herbata

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
Feliksa1965
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2020, 22:08

Najlepsza herbata

Post autor: Feliksa1965 »

Hej! Macie swój ulubiony gatunek herbaty? Wolicie tradycyjne czy może smakowe? Moimi kubkami smakowymi zawładnęła ostatnio japońska matcha. Nie dość, że smakuje wyśmienicie, to na dodatek ma bardzo korzystny wpływ na organizm. Próbowałyście jej? Jak wrażenia?
Maruś

Re: Najlepsza herbata

Post autor: Maruś »

Cześć!

W kwestii herbaty lub kawy polecam interesujący wpis na blogu pod linkiem: https://joblife.pl/ciekawostki/kawa-syp ... a-zdrowie/, który opowiada o korzyściach z picia kawy sypanej i rozpuszczalnej. Wiadomo, że jest to kwestia dosyć osobista, ale jednak oba rodzaje kaw mają swoje dobre i złe strony. Niekiedy wręcz trzeba ograniczyć spożycie kawy z uwagi na czynniki zdrowotne, ale tak czy siak kawa jest moim ulubionym napojem na każdy dzień roku!
Kubuś

Re: Najlepsza herbata

Post autor: Kubuś »

Jak szukacie dużego wyboru smacznych herbat to zobaczcie tu https://www.bee.pl/9059-yerba-mate Macie tu propozycję około 150 produktów różnych herbat Yerba mate. A do tego wiele propozycji jest w cenach promocyjnych. Ja z tej oferty wybrałem herbatę Green Energy, która ma w swoim składzie owoc kolendry, skrzyp polny. Mi bardzo smakuje.
aśka

Re: Najlepsza herbata

Post autor: aśka »

Ja ogólnie przepadam, za wszystkimi rodzajami herbatami :) jeśli szukacie dobrej herbaty to serdecznie polecam wam sklep z herbatami OhTea. Znajdziecie tam wiele rodzajów herbat - białą, zieloną, owocową, czarną - jest w czym wybierać. Gdybym miała wam coś polecić, to koniecznie wypróbujcie Assam Cachar - czarna o wyjątkowym smaku i aromacie.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 314
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Najlepsza herbata

Post autor: lady30 »

Ja piję zieloną albo czerwoną. Dużo czytam na tematy zdrowotne, wiem że czarna herbata działa jak kawa - wypłukuje minerały i nie powinno się jej pić w nadmiarze. A na pewno jak pijemy to uzupełniać niedobory. Nie to że od razu tabletki itp, dobra woda mineralna w odpowiednich ilościach dziennie i może być ok. Od siebie polecam Staropolankę. Jak lubicie konkursy to jeszcze trwa loteria marki, kup na próbę kilka butelek, tak żeby wydać 10 zł. Weź paragon ze sklepu i zarejestruj na www.loteriastaropolanka.pl . I czekaj, może się uda? Codziennie jacyś szczęśliwcy są bogatsi o 100 zł a raz w miesiącu nawet 15000 zł.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
gośkaa

Re: Najlepsza herbata

Post autor: gośkaa »

A tutaj https://coteca.pl/blog/porady/jak-parzy ... acych.html już zaglądaliście? Jeśli nie, to uważam, że warto. Można się tam bowiem naprawdę sporo dowiedzieć na temat właściwości Yerba mate. Jeśli zdecydujecie się delektować takim napojem, to również jest tam opisane w jaki sposób go przygotować. Ważne jest to, aby nie pominąć żadnego kroku. Pomyślcie o tym.
ODPOWIEDZ