książki

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Kowal

książki

Post autor: Kowal »

Dziś chciałbym poruszyć temat związany z książkami. Czy ostatnio mieliście okazję przeczytać jakąś interesującą książkę? Jeśli tak, chcielibyśmy usłyszeć, jakie tytuły ostatnio wpadły w wasze ręce i jakie wrażenia po nich pozostały.

Czy jest jakaś konkretna książka, która wam szczególnie zapadła w pamięć? Może to być powieść, literatura faktu, literatura popularnonaukowa, fantastyka, kryminał czy inny gatunek. Opowiedzcie nam o tym, co wam się w niej podobało i dlaczego polecalibyście ją innym czytelnikom.
:oops:
Być może macie również swoje ulubione autorki/autorów, których książki zawsze sięgacie. Czy jest ktoś, kto waszym zdaniem wyróżnia się na tle innych pisarzy? Chętnie posłuchamy o waszych literackich odkryciach i inspiracjach.

Nie zapominajmy też o klasykach literatury! Czy jest jakiś klasyk, którym się niedawno zachwyciliście lub odkryliście na nowo? Podzielcie się tymi odkryciami, abyśmy mogli odkryć lub przypomnieć sobie niezapomniane dzieła. :idea:

Czekamy na wasze rekomendacje i refleksje na temat ostatnio czytanych książek. Dzięki temu będziemy mieli możliwość poszerzyć nasze horyzonty czytelnicze i odkryć nowe fascynujące historie.
zaczytanamama.pl
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: książki

Post autor: Titana »

Ja ostatnio nie mam za bardzo czasu i ochoty na czytanie, nad czym ubolewam. Niestety życie mnie na tyle gniecie, że na nic innego już czasu brakuje. Obecnie czytam zwykłą powieść sci-fi z kanonu Star Wars, ale idzie mi to jak po grudzie.
Awatar użytkownika
patra
Posty: 212
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: książki

Post autor: patra »

Tez lubię czytać ale zwykle są to poradniki albo książki kulinarne bo zależy mi na zdrowym stylu życia. Dużo takich książek jest w tym https://sklep.zwierciadlo.pl/ sklepie. Widzę już kolejne które chciałabym sobie zamówić, akurat są w promocji z tego co widzę.
Gość

Re: książki

Post autor: Gość »

Czytanie książek to moje hobby, uwielbiam zagłębiać się w różnorodne światy literackie. Ostatnio miałem okazję przeczytać "Cuda świętego Ojca Pio" autorstwa Katarzyny Stokłosy. Ta fascynująca książka przedstawia niezwykłe wydarzenia i świadectwa związane z życiem i działalnością św. Ojca Pio, ukazując jego niezwykłe dary i wpływ na życie wielu osób. Serdecznie polecam tę lekturę każdemu, kto interesuje się postaciami charyzmatycznymi w historii Kościoła oraz świadectwami wiary, które inspirują i dają nadzieję.
ODPOWIEDZ