Jaki wózek dla dziecka wybrać? pomocy

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
alaa

Jaki wózek dla dziecka wybrać? pomocy

Post autor: alaa »

Cześć! Przychodzę do was po radę, bo już nie wiem co mam robić. Jestem na końcówce ciąży i poszukuję wózka dla dziecka. Mieszkamy w mieście, sporadycznie bedziemy wyjeżdżać za miasto i zależy mi na wózku, który sprawdzi się na chodnikach. Możecie polecić mi jakiś model?
carolka

Re: Jaki wózek dla dziecka wybrać? pomocy

Post autor: carolka »

alaa pisze: ↑11 paź 2021, 20:15 Cześć! Przychodzę do was po radę, bo już nie wiem co mam robić. Jestem na końcówce ciąży i poszukuję wózka dla dziecka. Mieszkamy w mieście, sporadycznie bedziemy wyjeżdżać za miasto i zależy mi na wózku, który sprawdzi się na chodnikach. Możecie polecić mi jakiś model?
My też mieszkamy w mieście i nasz wybór padł na model Osis od Cavoe. To typowo miejski wózek z porządnymi kołami i solidnym stelażem. Jest leciutki i po złożeniu jest mały, dzięki czemu bez problemu mieści się w niewielkim bagazniku.
milenka

Re: Jaki wózek dla dziecka wybrać? pomocy

Post autor: milenka »

Zdecydowanie Osis Cavoe sprawdzi się w mieście. Według mnie ten wózek jest sztosem! Świetnie sie go prowadzi, jest leciutki i mozna go bez problemu złozyć jedną ręką. To bardzo przydatne gdy ma się dziecko na rękach i trzeba zapakowac wózek do bagaznika :) Poza tym ma super, regulowaną rączkę. Ja jestem wysoka i ta opcja bardzo mi odpowiada.
Rołka

Re: Jaki wózek dla dziecka wybrać? pomocy

Post autor: Rołka »

A ja zacznę z trochę innej beczki. Podrzucę link do artykułu związanego z przejściem z wózka niemowlęcego na spacerówkę https://www.dlababelka.pl/artykul/kiedy ... wki-143136. Tak w ogóle na tej stronie znajdziesz masę tekstów poradnikowych dotyczących naszych pociech i bazę firm z nimi związanymi. Od sklepów z zabawkami, do przedszkoli włącznie. Polecam więc tę stronę każdemu rodzicowi.
Joaśka

Re: Jaki wózek dla dziecka wybrać? pomocy

Post autor: Joaśka »

Ja mogę polecić anexa. Zerknij sobie, mają na prawdę fajne modele w ofercie a wózki są solidne i wytrzymałe. My akurat zdecydowaliśmy się na l/type. tutaj ogromnym plusem jest składana gondola- dzięki temu wózek ma mega kompaktowy wymiary i wszędzie się zmieści. Do teo koła mają porządną amortyzację. Wózek jest intuicyjny w obsłudze i szybka się składa.
masa

Re: Jaki wózek dla dziecka wybrać? pomocy

Post autor: masa »

alaa pisze: ↑11 paź 2021, 20:15 Cześć! Przychodzę do was po radę, bo już nie wiem co mam robić. Jestem na końcówce ciąży i poszukuję wózka dla dziecka. Mieszkamy w mieście, sporadycznie bedziemy wyjeżdżać za miasto i zależy mi na wózku, który sprawdzi się na chodnikach. Możecie polecić mi jakiś model?
Wybór modelu wózka dla mnie był dosyć problematyczny. Długo wahałam się który będzie dla mnie najlepszy, a ostatecznie mój wybór padł na markę x-lander - konkretnie wybrałam x-pulse. Dobrze się go prowadzi, jest lekki i zgrabny. Polecam go zamówić do domu wypróbować bo to nic nie kosztuje
JulkaWiksotira23

Re: Jaki wózek dla dziecka wybrać? pomocy

Post autor: JulkaWiksotira23 »

Bardzo lekkie i wygodne wózki do jazdy po mieście ma w swojej ofercie włoski producent Peg-Pérego, którego produkty można dostać u poznańskiej firmy Akord. Ich konstrukcje są naprawdę solidne i gwarantują zarówno wygodę i bezpieczeństwo dziecku, jak i lekkość i funkcjonalność rodzicom. Polecam się nimi zainteresować: https://www.pegperego-polska.com.pl/produkt/unico bo produktów jest dużo, są też dostępne w różnych zestawach, naprawdę warto się im przyjrzeć.
ODPOWIEDZ