Gabinet medycyny estetycznej w Krakowie

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
Mare
Posty: 83
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:33

Gabinet medycyny estetycznej w Krakowie

Post autor: Mare »

Polecicie dobry gabinet medycyny estetycznej w Krakowie?

Mam spory problem ze zmarszczkami na twarzy i zastanawiam jak sobie z tym poradzic.
Awatar użytkownika
Agnieszka
Posty: 90
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:23

Re: Gabinet medycyny estetycznej w Krakowie

Post autor: Agnieszka »

Polecam Cliniqmed:
https://cliniqmed.pl/

Obecnie najlepsza klinika medycyny estetycznej w Krakowie. Wybrałam się tam pod wpływem dobrych opinii i sama również taką wystawiam. Zdecydowanie polecam, efekty zabiegów przerosły moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm, dokładność. Przykładają bardzo dużą role do tego aby klient wyszedł zadowolony.

Nie jest również tak drogo.
Awatar użytkownika
lemina
Posty: 159
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:00

Re: Gabinet medycyny estetycznej w Krakowie

Post autor: lemina »

Jeśli chodzi o zabiegi z medycyny estetycznej to ja chciałabym skorzystać z dobrodziejstw kwasu hialuronowego. Na tej stronie https://topmedsulechow.pl/jak-dziala-kw ... -stosowac/ znalazłam wiele ważnych i przydatnych wiadomości na ten temat. Bardzo się cieszę, że teraz takie zabiegi są dostępne dla wszystkich. Czasami coś niewielkiego potrafi znacznie poprawić nasz wygląd. To jest dla wielu pań najważniejsze.
Awatar użytkownika
Ledji56
Posty: 5
Rejestracja: 27 paź 2019, 16:21

Re: Gabinet medycyny estetycznej w Krakowie

Post autor: Ledji56 »

Do tej pory nie miałem okazji korzystać z takich rozwiązań. Może w końcu się zdecyduję.
To takie smutne, wszystko takie smutne; przeżywamy nasze życie jak idioci; a potem umieramy.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 72
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:53

Re: Gabinet medycyny estetycznej w Krakowie

Post autor: lajla »

w Krakowie?wedlug mnie najbardziej godny polecenia gabinet to Dermed :) bylam kila razy i za kazdym razem wychodzilam zadowolona, maja swietnych, wysokowykwalifikowanych specjalistow, potrafia doradzic , podpowiedziec jaki zabieg dobrac :) naprawde fajnie
Awatar użytkownika
mikimaki
Posty: 154
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:01

Re: Gabinet medycyny estetycznej w Krakowie

Post autor: mikimaki »

w krakowie akurat nie mialam okazji z niczego korzystac - osobiscie jechalam do Lodzi do doktor Zukowskiej - u niej wlasnie usuwalam blizne po wypadku. Swietna specjalistka i do tego bardzo ciepla osoba
ODPOWIEDZ