Ekologiczne pieluchy

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
danuta_96
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2020, 22:28

Ekologiczne pieluchy

Post autor: danuta_96 »

Cześć. Niedługo na świat przyjdzie moja córeczka, więc powoli zbieram wyprawkę dla niej. Czytałam jakiś czas temu o ekologicznych pieluchach. Podoba mi się to rozwiązanie, jest bardziej ekologiczne. Jakie wy macie zdanie?
Awatar użytkownika
telimena1973
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2020, 4:24

Re: Ekologiczne pieluchy

Post autor: telimena1973 »

W mojej opinii takie pieluszki sprawdzają się o wiele lepiej niż jednorazowe. Szczególnie polecam pieluchy od mommymouse.com.pl. Są wykonane z certyfikowanych materiałów, bardzo wygodne i estetycznie uszyte.
Awatar użytkownika
Gretta
Posty: 187
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:20

Re: Ekologiczne pieluchy

Post autor: Gretta »

Nikt tak nie produkuje śmieci jak dziecko, jest to dla mnie mega przerażające. Warto postawić może na takie eko rozwiązania. Ja staram się myśleć o środowisku. Znalazlam nawet na stronie http://betterbetter.com ekologiczne wyposażenie do domu
Awatar użytkownika
madziula
Posty: 74
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:13

Re: Ekologiczne pieluchy

Post autor: madziula »

Cześć. Jak już mowa o pieluchach. To ja zastanawiam się jak pielęgnacja pępka noworodka wygląda w tych jego pierwszych dniach w domu? Bo wiecie za kilka dni rodzę i nie wiem jeszcze wszystkiego. To będzie moje pierwsze dziecko dlatego też chciałabym wiedzieć wszystko i być przygotowaną na każdą ewentualność.
Awatar użytkownika
kolonel
Posty: 185
Rejestracja: 30 wrz 2019, 8:52

Re: Ekologiczne pieluchy

Post autor: kolonel »

Pieluchy all in blueberry, które znajdziesz w ofercie https://aio-shop.pl/ to zdecydowanie produkt, który mógłby Cię zainteresować. To właśnie tam od dawna zamawiam najwyższej jakości pieluchy. To wybór najlepszy, jakość przede wszystkim robi wrażenie tutaj.
ginamó

Re: Ekologiczne pieluchy

Post autor: ginamó »

Polecam inwestycję w pieluchy all in, które znajdziesz w ofercie www.aio-shop.pl . Całkowicie zainteresowała nas ich jakość, nasze dziecko jest bardzo zadowolone.
ODPOWIEDZ