Dom

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Domek

Dom

Post autor: Domek »

Dzień dobry, co uważacie o domkach holenderskich? Mają rację bytu u nas w kraju?
Gdzie dostanę pozwolenia oraz projekty?
https://mobile-development.pl/domek-hol ... zie-kupic/
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Dom

Post autor: Titana »

W sumie nie wiem, co o tym myśleć, pewnie każdy będzie miał inną opinię. Jednym słowem, co komu się podoba. Pewnie gusta są różne, ale w sumie dlaczego by nie? Domki holenderskie wyglądają dosyć ciekawie.
JulaK_88

Re: Dom

Post autor: JulaK_88 »

O domkach holenderskich to za wiele nie wiem, ale dobrą opcją są domy szkieletowe :) :) Jak na Polskie warunki, to tego typu domek jest tani, a potem ekonomiczny. Dodatkowo szkieletówki są mega urocze... może warto je rozważyć?
sabinaabramik

Re: Dom

Post autor: sabinaabramik »

Rozważyć warto ;) Jednak dla mnie budowa domu Wrocław przez profesjonalną firmę to coś, na co postawiłam i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji :) Mój domek jest przepiękny i dokładnie taki jaki chciałam.
Awatar użytkownika
eragon
Posty: 63
Rejestracja: 21 lut 2020, 11:48

Re: Dom

Post autor: eragon »

Tak, świetne są takie domy ale nie wiem czy mnie stać. Wiem za to że w Krakowie mają powstać fajne domy w zabudowie szeregowej na osiedlu Skwer Harmonia. Mam zamiar tam podjechać i wypytać o wszystko sprzedawcę
ODPOWIEDZ